Menu Forum

Najde se ještě fotograf na 30. 5. 2015?

22. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
honza_m
1
Registroval se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
honza_m
1
Registroval se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledáme fotografa na náš svatební den, 30. 5. 2015 na Prostření Bečvě. Postačí nám půlden focení, zhruba od snídaně po počátek svatební hostiny. Děkuji za nabídky. A zároveň se omlouváme za nevybrání z předchozího příspěvku, nějak nestíháme emoticon
21. dub 2015 v 19:54  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

termín máme ještě volný, klidně se mrkněte na web, který máme uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky z našich svateb, ceníky a popisy svatebních balíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
21. dub 2015 v 19:57  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín zatím volný mám. Ceník mám na svém profilu i webu, pokud chcete vidět rozšířené portfolio, naleznete jej zde na mém profilu. Preferuji hlavně tvůrčí fotografie a přirozené pózy při portrétování.

Hezký večer, Mariana Ryšavá
21. dub 2015 ve 20:06  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
21. dub 2015 ve 21:17 • cooke
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný. Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše stránky.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
21. dub 2015 ve 22:01  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
21. dub 2015 ve 22:02 • hmku
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín..
21. dub 2015 ve 22:11  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Nejsem sice z Moravy, ale není problém kamkoliv dojet.

Hezký den, Martin Pokora
21. dub 2015 ve 22:23  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký večer

Vratislav Jenšík
21. dub 2015 ve 23:08  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
22. dub 2015 v 08:34 • vojkovskyeu
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný emoticon
Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované snímky.
Můj ceník naleznete na webu.
22. dub 2015 v 09:10  •  www.terezapechova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím Vám své služby. Koukněte k nám na webovky. Děkuji a přeji Vám hodně štěstí
22. dub 2015 v 09:17  •  www.fototovarna.cz  •  To se mi líbí