Najde se fotograf s volným termínem 30.8.2014?

V okrese Vsetín.Najde se fotograf s volným termínem 30.8.2014?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volný termín. Veškeré informace na našich webových stránkách. MB
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám tento termín volný. Podívejte se na moji cenu;)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme volný. Koukněte na náš web, když se bude líbit........
Odpovědět
Dobrý den, 30.8. mám také volno...v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám volný. Nejsem sice ze Vsetína, ale není problém kamkoliv dojet. Cestovné bych si neúčtoval nijak vysoké a v případě objednání balíčku Extreme z mé nabídky bych si cestovné neúčtoval žádné. Pokud se Vám moje práce bude líbit, tak se můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
tiež mam volný termin .... ked tak kuknite na nas FB profil :) krasny slnieckovy den prajem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@budulinek79 Dobrý den ... tento termín mám ještě volný ... pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat ... hezký den přeji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinindruch - nádherné svatební fotky za báječnou cenu, jsem ráda, že existují lidí, kteří za každou cenu nechtějí vydělat na věcech, které mají označení SVATEBNÍ :-) Krásný den, ať se Vám daří!
Odpovědět
Profilova fotka
mám čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Werdulince doporučuji si přečíst celkem zajímavý článek jak je to s tím "vydělávání na věcech s označením SVATEBNÍ" http://www.fotoradce.cz/je-svatebni-f...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ...taký mám volno. Koukněte prosím na stránky. Díky P.S.: Minimálně děláme jinak fotoknihy. Doporučuji kouknout:)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?