Najde se fotograf na 7.7.2018 ???

Lokalita je Vlachovice (Zlín), cena do 15000,- ?? Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě, že se vám mé fotky líbí, dejte mi co nejdříve vědět, abychom dohodli detaily popřípadě se osobně setkali. Srdečně, Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte ke mně na web a pokud se budou fotky líbit, napište, termín mám volný. Vlachovice mám za rohem :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já Vám svatbu rád nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám ukázku své práce. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! I já se připojuji k nabídce kolegů s tou svou.:) Více informací naleznete na mé kartě, případně webu a rozhodně se nebojte napsat. Krásný večer, s pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, když Vás zaujmou fotky, určitě se ozvěte a můžeme se potkat, osobní setkání je důležitý moment. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, temín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@micara Dobrý den, pokud ještě stále hledáte fotografa, hlásím se do konkurzu. Váš termín mám volný, všechny informace vč. ukázek mé práce naleznete na mých webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. Určitě někoho najdete. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, uvedený termín nemám ještě obsazen. Ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na www. Veškeré dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a cenový rámec je pro mě OK. Zaujme-li Vás má nabídka (vizte web), neváhejte se ozvat ;-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, kdyžtak se taky přidávám:) Informace a ukázky najdete na mých stránkách. Mějte se Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také já mám volno a rád za Vámi přijedu. Do ceny se určitě vejdeme. Posílám zprávu, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám také stále volný :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?