Najde se fotograf na 5.7.2019?

Brno a okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Brna sice nejsem, ale pokud fotografie zaujmou přijedeme. Více informací najdete na webových stránkách( svatební balíčky+ ceník) Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@pietra28 Dobrý den, když Vás zaujme moje práce, určitě se ozvěte:) S přáním pěkného dne, Martin z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a na 5.7.19 jsem ještě volná. Další fotografie a informace najdete na mé webové stránce. Děkuji a doufám, že mé fotky vás přesvědčí ^^
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili (i natočili) a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, rád vyfotografuji Váš svatební den. Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Váš den nafotím. Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín jsem volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. s pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Vyškova, rád přijedu do Brna a nafotím Váš velký den. Prohlédněte si moje portfolio na webu a pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod textem) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?