Menu Forum

Najde se fotograf na 25.9.2015 do Olomouce?

17. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
avox
Registrovala se 2. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
avox
Registrovala se 2. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, se snoubencem hledáme fotografa z Olomouce na 25.9.2015 na max. 2 hodinové focení. Bude se jednat o svatbu ve dvou s obřadem v 10.30 na radnici v Olomouci. Měli bychom zájem o cca 10 upravených fotografií podobě elektronické i tištěné. Děkujeme za nabídky.
2. črc 2015 v 15:15  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Dobrý den, posíláme SZ.
2. črc 2015 v 16:42  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, takže do Olomouce to nemám daleko. Podrobnější info posílám do zprávy.

Mariana Ryšavá
2. črc 2015 v 17:07  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

Foto a video - Region Praha
1
 Dobry den, Vas termin mam volny. cestovne po Cr neuctuji. Veskere informace na mem webu. Tomas Wolf
3. črc 2015 ve 14:53  •  www.tomaswolf.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radimhoraknem (41 r.)
Svatební fotograf Radim Horák
Radim Horák PRO

Foto a video - Region Nový Jičín
2

“Sleva 20% na mimosezonní (listopad-březen) termíny. A jelikož mám poslední říjnový víkend stále volný, platí tato sleva i na něj. V případě zájmu napište prosím jako předmět zprávy "sleva - beremese"”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
radimhoraknem (41 r.)
Svatební fotograf Radim Horák
Radim Horák PRO

Foto a video - Region Nový Jičín
2

“Sleva 20% na mimosezonní (listopad-březen) termíny. A jelikož mám poslední říjnový víkend stále volný, platí tato sleva i na něj. V případě zájmu napište prosím jako předmět zprávy "sleva - beremese"”
(Před 4 lety)

Dobrý den, uvedený termín mám volný a v případě Olomouce cestovné neúčtuji (jsem ze Studénky). Přeji hezký den, Radim H.
7. črc 2015 v 11:20  •  www.rhfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Olomouce emoticon
7. črc 2015 ve 22:58  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 3 měsíci)

Pokud budete chtít, tak koukněte na náš profil a web. Můžete si nacenit třeba hodinu a půl podle sebe. Hodně štěstí do života....
17. srp 2015 ve 21:45  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí