Najde se fotograf na 10.9. 2016 na focení svatby v Průhonicích?

Hledám fotografa na 10.9. 2016 - focení svatby v Průhonicích, časově bych to viděla na půldenní focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám stále volný, info u mě na webu. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Nabídku jsem Vám poslal do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak si @verraveronika zaplaťte placený profil, když jste dobrá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take hlasim volno a vice informaci jsem poslala do zprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím vaší svatbu. Bližší informace zasílám v soukromé zprávě. Hezký den přeji Tomáš Slavík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda zachytím Váš den D. Více info na FB a webu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?