Nafoceni/natoceni svatby 22.5.2015 ve Vile Tugendhat - inter i exterier plus zbytek dne.

Ahoj, potrebovala bych nafotit/natocit svatbu viz otazka. Fotky bude mozne udelat nejen venku ale i uvnitr :). Obrad bude ve vile, nasledna hostina potom v dalsim architek. zajimavem hotelu na Cervenem kopci V Brne - ve stylu devadesatek, retro disco. Ma nekdo jeste volno?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici... Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Pracujeme ve dvou fotografech a vozíme sebou mobilní ateliér (záblesková světla apod.), takže focení v interiéru pro nás nepředstavuje sebemenší problém. Podívejte se prosím na naše internetové stránky a třeba Vás naše tvorba a služby zaujmou. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zabýváme se videem, termín máme zatím volný, pokud by Vás naše tvorba zaujala, kterou nalezenete spolu s více informacemi v odkaze pod tímto textem. Budeme se těšit na případné setkání. Dovolil bych si ještě doporučit fotografku Terezu Vítovou (photobyteresa.cz) z okolí Brna a nebo manželský pár Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz), jsou z Olomouce. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Brna :) termín máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázku svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme moc rádi, když se na web mrknete. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@asanthe Krásný den! Můžeme Vám nabídnout fotografické i kameramanské služby naší společnosti Kachna Production. Jezdíme ve třech, vozíme s sebou i fotokoutek a studiová světla, není tedy problém vytvořit parádní atmosféru pro fotografování a natáčení v interiéru. :-) V rámci fotokoutku máme k dispozici i retro pozadí a doplňky v retro stylu, který je zkrátka naší srdcovkou. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, posíláme soukromou zprávu. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Podívejte se na můj web, nebo profil zde na beremese a pokud se Vám styl sedne, ozvěte se.. ve Vile Tugendhat jsem fotila .-) Dopravu do Brna máte zdarma. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout jak foto, tak i video. Spolupracujeme v týmu fotograf a dva kameramani. Ukázky práce naleznete na mých stránkách, více info máte v soukromé zprávě :) P.S. jsme z Brna :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda přijedu, jestli se Vám budou moje fotky líbit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, gratuluji k výběru lokality, zde nefotili :-) .Nebudu psát, jak jsme kreativní a originalní , ale focení milujeme a zaleží nám především na výsledku než na finanční odměně. Rozhodneě nepatříme mezi "cvakalky", kteří Vám odevzdají 1000 neupravených fotek. Pokud budete mít chuť a čas, podivejte se prosím na náš web nebo na facebook a jestli Vás naše práce zaujme, budeme rádi, když napíšete. Děkujeme a přejeme dobrý výběr fotografa a pěkné přípravy na svatbu. -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný, více jsem napsala do interní zprávy...S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám volno:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Poslala jsem vám interní poštu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Jsem z Brna. S pozdravem Matouš Bárta
Odpovědět
Ahoj, krásné retro fotky fotí Martina http://fotoemotion.cz/svatebni-fotogr... Nevím zda bude mít volno, mívá plno :) Co vím, že má ted zajímavou slevu i na kameramana. Měj se a ať se svatba vydaří! Alenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín máme stále volný. Budeme rádi, když se podíváte na náš profil nebo případně na naše webové stránky. S pozdravem Míša a Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rad vas pozvu na ukazku me prace zde na profil nebo jeste lepe na web. Termin mam volny a jsem taktez z Brna. S Pozdravem Radim Hajek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám prozatím volný. Spolupracuji s kameramanem Oldou Čulíkem z Afilm (doporučuji shlédnout jeho práci)
Odpovědět
Profilova fotka
O takto vyšperkovanou svatbu bychom měli zájem :) Pokud by se Vám líbil náš styl fotek (více najdete na facebooku, příp. webu), ozvěte se! Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Do Brna to máme z Kroměříže kousek. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Jeee, no ty to budes mit kraaaasny :-) Hned bych si svatbu zopakovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín zatím volný ;-) Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Brně budete mít určitě obrovskou výběr kvalitních fotografů. Vilu Tugenthat mám moc rád. Často v ní fotím pro noviny nebo natáčení filmů. Takže se v ní umím pohybovat :-) Budu rád, pokud se podíváte i na moji práci. Váš termín mám v současnosti ještě volný, ale pomalu se začíná zaplňovat i květen...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, už Vám tu poslalo příspěvek mnoho kvalitních kolegů :) I přesto ale budu moc rád, když se podíváte na můj profil, web, případně facebook a napíšete mi. Jelikož budete mít hostinu ve stylu devadesátek, retro disco... Tak taky budete potřebovat dobrýho, ale trošku prdlýho fotografa...ne? :) ..Tak aby se svatebčané uvolnili, vy se cítili v pohodě a z fotek ta atmosféra přímo křičela... pokud chcete tyhle fotky, napište mi, sejdeme se a nebudete litovat. Mějte se krásně Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a rád bych Vám tak krásnou svatbu nafotil :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vas termin mame prozatim volny! V pripade zajmu nas prosim kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
I já se hlásím s volným termínem, koukněte se ke mě na web a pokud se bude styl líbit ozvěte se. Zdraví Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Jelikož se věnujeme i produktové fotografii a budete mít svatbu na krásném místě viz. Váš popis vila .. Zkuste nám napsat a my Vám pošleme více info :-) Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?