Moc prosím, fotograf/ka, okolí Zlín, na termín 5.9.2015?

Prosím aby se ozval fotograf či fotografka , kteří mají volno v tomto termínu, šlo by o fotografování zřejmě celého dne, předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, volno zatím mám. Nabízím Vám netradiční svatební fotografie a reportážní přístup. Na místo můžu přijet den předem, abych Vám mohla být k dispozici od ranních hodin. Smlouva předem je samozřejmostí. Do IP Vám zasílám ceník. Přeji hezký den, Mariana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, na tento dátum máme krásne spomienky kedže bol aj náš svadobný :-) Tento rok ho ale máme k dispozícii, skúste nazrieť na náš web, kde máme portfólio a svadobné galérie, prípadne aktuálne fotky na FB. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
@petpetra Hezký den, termín máme volný a rádi k Vám tak dorazíme. Fotíme vždy ve dvou a konkrétní hodiny naší práce nepočítáme. Do zprávy zasílám cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové a veselé přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme zatím ještě volný. Z Kroměříže do Zlína to máme kousíček, čili ani cestovné by se nepočítalo. Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a jsem od vás kousíček :) více posílám do zprávy :) Hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Fotíme ve dvou fotografech a v případě zájmu jsme schopni nabídnout i služby vizážistky na místě. Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete bližší informace o nás včetně ceníku. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
za mě určitě pan aleš vitalík, i cena je dobrá!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni na Brigitu Olivovou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, další info posílám do zprávy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám opět volno:)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ nemá problém fotit celý den za přijatelnou cenu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?