Moc prosím, fotograf/ka, okolí Zlín, na termín 5.9.2015?

15. úno 201515

Prosím aby se ozval fotograf či fotografka , kteří mají volno v tomto termínu, šlo by o fotografování zřejmě celého dne, předem děkuji.

• Hezký den, volno zatím mám. Nabízím Vám netradiční svatební fotografie a reportážní přístup. Na místo můžu přijet den předem, abych Vám mohla být k dispozici od ranních hodin. Smlouva předem je samozřejmostí. Do IP Vám zasílám ceník. Přeji hezký den, Mariana 🙂

• Dobrý deň, na tento dátum máme krásne spomienky kedže bol aj náš svadobný 🙂 Tento rok ho ale máme k dispozícii, skúste nazrieť na náš web, kde máme portfólio a svadobné galérie, prípadne aktuálne fotky na FB. Zdravia Lucia a Marek

• @petpetra   Hezký den, termín máme volný a rádi k Vám tak dorazíme.

Fotíme vždy ve dvou a konkrétní hodiny naší práce nepočítáme. Do zprávy zasílám cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové a veselé přípravy svatby. 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

termín Vaší svatby máme zatím ještě volný. Z Kroměříže do Zlína to máme kousíček, čili ani cestovné by se nepočítalo. Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• Dobrý den,
    mám volno a jsem od vás kousíček 🙂 více posílám do zprávy 🙂 Hezký den Lucka M.

• Dobrý den,
    Váš termín máme volný. Fotíme ve dvou fotografech a v případě zájmu jsme schopni nabídnout i služby vizážistky na místě.
    Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete bližší informace o nás včetně ceníku.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography

• Dobrý den,
    také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
    Hezké dny přeje
    Radek

• Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.

• za mě určitě pan aleš vitalík, i cena je dobrá!!

• Mrkni na Brigitu Olivovou😉

• Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3

K&J

• Pěkný den, další info posílám do zprávy 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
    Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz

• I já mám opět volno🙂

• Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ nemá problém fotit celý den za přijatelnou cenu

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografováním se snažím o zachycení životných momentů, mezi které svatba bez pochyb patří, aby lidi prostřednictvím fotek na ně měli věčnou vzpomínku
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů