Menu Forum

Moc prosím, fotograf/ka, okolí Zlín, na termín 5.9.2015?

15. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
petpetra
1
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petpetra
1
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosím aby se ozval fotograf či fotografka , kteří mají volno v tomto termínu, šlo by o fotografování zřejmě celého dne, předem děkuji.
6. únor 2015 v 10:47  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, na tento dátum máme krásne spomienky kedže bol aj náš svadobný emoticon Tento rok ho ale máme k dispozícii, skúste nazrieť na náš web, kde máme portfólio a svadobné galérie, prípadne aktuálne fotky na FB. Zdravia Lucia a Marek
6. únor 2015 v 11:33  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Pěkný den, další info posílám do zprávy emoticon
10. únor 2015 v 11:28  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den, volno zatím mám. Nabízím Vám netradiční svatební fotografie a reportážní přístup. Na místo můžu přijet den předem, abych Vám mohla být k dispozici od ranních hodin. Smlouva předem je samozřejmostí. Do IP Vám zasílám ceník. Přeji hezký den, Mariana emoticon
6. únor 2015 v 11:08  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@petpetra Hezký den, termín máme volný a rádi k Vám tak dorazíme.

Fotíme vždy ve dvou a konkrétní hodiny naší práce nepočítáme. Do zprávy zasílám cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové a veselé přípravy svatby. emoticon
6. únor 2015 ve 12:57  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín Vaší svatby máme zatím ještě volný. Z Kroměříže do Zlína to máme kousíček, čili ani cestovné by se nepočítalo. Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
6. únor 2015 ve 13:57  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
mám volno a jsem od vás kousíček emoticon více posílám do zprávy emoticon Hezký den Lucka M.
6. únor 2015 v 15:38  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Fotíme ve dvou fotografech a v případě zájmu jsme schopni nabídnout i služby vizážistky na místě.
Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete bližší informace o nás včetně ceníku.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
6. únor 2015 v 16:45  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
6. únor 2015 ve 22:10  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
6. únor 2015 ve 22:15  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
 za mě určitě pan aleš vitalík, i cena je dobrá!!
6. únor 2015 ve 22:17  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machcu
23
Registrovala se 28. října 2009 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2015
    Valašské Klobouky, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
machcu
23
Registrovala se 28. října 2009 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2015
    Valašské Klobouky, Region Zlín
 Mrkni na Brigitu Olivovouemoticon
7. únor 2015 v 01:33  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3

K&J
9. únor 2015 v 17:54  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. únor 2015 v 11:45 • blik
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
10. únor 2015 v 17:03  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

I já mám opět volnoemoticon
10. únor 2015 v 17:06  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
 Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ nemá problém fotit celý den za přijatelnou cenu
15. únor 2015 v 09:57  •  To se mi líbí