Levný fotograf Třemošnice - Seč 14.8. 2015 ?

Jsem už starší nevěsta, mám svatbu druhou (a doufám, že poslední :-) ) a máme na obřadu jen svědky, se kterými jdeme na oběd. Nechci platit několikatisícové částky za svatební balíčky, ale přesto bych chtěla mít nějakou hezkou fotku z tohoto dne ve svatebních šatech a s ženichem. Máte někdo typ na fotografa v této lokalitě, který by mi udělal nabídku na svatební focení ve skromnější verzi? Děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Budu ráda když se podíváte na moje webové stránky. Nejsem zdaleka a ten kraj mám moc ráda. Určitě se domluvíme na krátkém fotografování za rozumnou cenu, která Vám bude vyhovovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby máme ještě volný. Pošlu vám i soukromou zprávičku s informacemi. Klidně se zatím mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Zkuste R.Jandová photo. Je opravdu úžasná a strašně milá. Je z Pardubic, takže by to měla kousek.
Odpovědět
@luckapce Moc děkuju za tip :-). kouknu se !
Odpovědět
Profilova fotka
@luckapce Také doporučuji paní Jandovou, dělám s ní svatby a je dobrá...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl i moje služby, nabídku jsem poslal do pošty, info o mě v profilu, hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moje fotografka Daniela Zrůstová je prostě úžasná. Už sem ji pasovala na rodinnou fotografku, fotí nám všechno a bude dál. Mrkni do mého blogu. Jsou tam svatební fotky, předsvatební fotky... fotila i syna 2x. Je z Chrudimi a s dojížděním nemá problém. Mrkni na facebook https://www.facebook.com/DanielaZrust... a nebo web http://danielazrustovaphoto.wix.com/d... a ceny má bez konkurenční
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný... Robin.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?