Last minute - fotograf

24. led 20231765
  • Skončil jsem práci na dlouhodobém projektu a mám volné léto. Pokud sháníte fotografa na poslední chvíli, rád Vaši svatbu zachytím.
    Ukázky práce: svatby.trabalik.cz

• FOTOGRAF SVATBA 20.08.2022 - Hledáme fotografa na naši svatbu v Průhonicích u Prahy v sobotu 20.08.2022. Od přípravy nevěsty na obřad až po začátek hostiny. Vaše nabídky prosím zasílejte na ivan.kondr@seznam.cz . Děkuji, Ivan

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Fotograf na svatbu 24.9.2022 - Dobrý den, shaním na fotografa na svatbu na celý den (od příprav, obřadu, hostiny, společné foto až po párty). Svatba se koná v sobotu 24.9.2022 nedaleko od Prahy (ve Štiříně). Předem děkuju za nabídky. Karolína

• Dobrý den milé nevěsty, uvolnily se mě termíny na focení svateb v září, taky mám volný říjen kromě 22.10.2022. Již jsou otevřeny rezervace i na příští rok 2023. Fotíme ve dvojici, informace najdete na mém webu.

• Volný termín 20.8.2022, kdyby někdo na poslední chvíli sháněl foto/video na svůj velký den 🙂.

• Ahoj! Kolik stojí fotograf za den v Bronze?

• @kchladkova  

Dobrý den,
    termín mám ještě volný 🙂
    nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂

S pozdravem,

• Dobrý den milé nevěsty, nabízím volné sobotní termíny 3.9. 17.9. 24.9 . a v říjnu 1.10. 8.10. 15.10. 29.10. Taktéž volné zimní termíny v listopadu a prosinci.
    Taky mám otevřeny rezervace na příští rok 2023. Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj.

• Milé nevěsty a ženichové, rád bych Vám nabídl své služby svatebního fotografa.
    Přijímám rezervace na rok 2023

Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤

• Milé nevěsty, posílám informaci, že do konce dubna mám výrazné akční ceny na svatební focení. Máme ještě volné svatební termíny, tak klidně napište. Fotíme ve dvojici za jednu cenu, Zlínský, Olomoucký a Jihomoravský kraj. Více info najdete na mém webu. Budu se těšit na spolupráci. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební fotograf
    "Fotografie mám pomáhají pamatovat si okamžiky, které náš mozek zapomněl."
    "...je nám ctí vám dotvářet vzpomínky na tento skvělý den" Lukáš a Petra
    Články od našich partnerů
    Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
    Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
    Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
    Archiv článků od partnerů