Last minute - fotograf

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál-fotograf a máš ještě volné termíny v nejbližších 4 víkendech? Jsi nevěsta a hledáš fotografa na poslední chvíli? Pokud jsi fotograf, nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Uveď i zvýhodněnou cenu a oblast ČR, kde působíš. Do diskuze mohou přispívat jen ti fotografové, kteří u nás mají profil Profesionála. Jestli jsi nevěsta a potřebuješ rychle najít fotografa, napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná. Diskuze není určena pro doporučování fotografů, které znáte nebo Vám fotili svatbu, nebo pro volné termíny jiných fotografů než našich Profesionálů. Jsi-li fotograf a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. Povolený počet fotografií u jedné nabídky: max. 2 ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Fotograf nabízí volný termín: "2.6. a 17.6. - Ostravsko nebo i celá ČR - Tyto volné termíny nabízím v rámci Last minute s 20% slevou na všechny foto-balíčky. Rozpis balíčků najdete na mém profilu Profesionála." Nevěsta hledá fotografa: "26.5. - Přerov - Můj kamarád, který mi měl fotit svatbu, si včera zlomil nohu. Hledám fotografa, který má tento termín ještě volný."
Odpovědět
1
74
75
Profilova fotka
Skončil jsem práci na dlouhodobém projektu a mám volné léto. Pokud sháníte fotografa na poslední chvíli, rád Vaši svatbu zachytím. Ukázky práce: svatby.trabalik.cz
Odpovědět
FOTOGRAF SVATBA 20.08.2022 - Hledáme fotografa na naši svatbu v Průhonicích u Prahy v sobotu 20.08.2022. Od přípravy nevěsty na obřad až po začátek hostiny. Vaše nabídky prosím zasílejte na ivan.kondr@seznam.cz . Děkuji, Ivan
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Fotograf na svatbu 24.9.2022 - Dobrý den, shaním na fotografa na svatbu na celý den (od příprav, obřadu, hostiny, společné foto až po párty). Svatba se koná v sobotu 24.9.2022 nedaleko od Prahy (ve Štiříně). Předem děkuju za nabídky. Karolína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milé nevěsty, uvolnily se mě termíny na focení svateb v září, taky mám volný říjen kromě 22.10.2022. Již jsou otevřeny rezervace i na příští rok 2023. Fotíme ve dvojici, informace najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Volný termín 20.8.2022, kdyby někdo na poslední chvíli sháněl foto/video na svůj velký den 🙂.
Odpovědět
Ahoj! Kolik stojí fotograf za den v Bronze?
Odpovědět
Profilova fotka
@kchladkova Dobrý den, termín mám ještě volný 🙂 nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milé nevěsty, nabízím volné sobotní termíny 3.9. 17.9. 24.9 . a v říjnu 1.10. 8.10. 15.10. 29.10. Taktéž volné zimní termíny v listopadu a prosinci. Taky mám otevřeny rezervace na příští rok 2023. Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Milé nevěsty a ženichové, rád bych Vám nabídl své služby svatebního fotografa. Přijímám rezervace na rok 2023 Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, posílám informaci, že do konce dubna mám výrazné akční ceny na svatební focení. Máme ještě volné svatební termíny, tak klidně napište. Fotíme ve dvojici za jednu cenu, Zlínský, Olomoucký a Jihomoravský kraj. Více info najdete na mém webu. Budu se těšit na spolupráci. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, nabízím volné termíny na fotografování Vaší svatby v roce 2023. Na co se můžete těšit? • předsvatební schůzka • přátelský přístup & uvolněná atmosféra • přirozené fotky bez pózování • dodání fotografií od 4 do 6 týdnů (elektronickou cestou nebo na usb disku) • svatební "ochutnávka" fotografií během 10 dnů přes e-mail • fotky sdílené v online albu v maximální kvalitě • upravené fotografie (dostanete všechny povedené) • doprava zdarma (Praha, Středočeský kraj) • ceny svatebních balíčků začínají již od 5.900,- Kč
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Po delší době jsem zase zpět na Beremku a s naším týmem nabízíme opět jak fotografické, tak video služby, dále fotokoutky a fotobudky a také hudební produkci v podobě svatebního DJ. Zimní svatby zvládneme i na poslední chvíli a za zajímavé mimosezonní ceny. Pro více informací a portfolio navštivte můj profil zde, web či sociální sítě. Pro uživatele Beremese platí také momentálně jiné ceny než jsou na webu. V případě objednávky do mailu prosím uveďte v předmětu Beremese. Pěkný den a těším se 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Hezký den, nabízím posledních pár volných termínů do prázdnin: 30.4, 7.5., 13.-14.5., 4.6., 17.-18.6. Ozvěte se, domluvíme se!
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední volné termíny pro svatební focení (Praha a okolí) 30.4.23 7.5.23 13.-14.5.23 4.6.23 17.-18.6.23 Ozvěte se, domluvíme se!
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím LAST MINUTE termíny na květen s 30% slevou: 12.5. 19.5. 26.5. 27.5. Foto od 9 800 Kč Video od 13 300 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím LAST MINUTE termíny na červen s 30% slevou: 9.6. 16.6. 23.6. 30.6. Foto od 9 800 Kč Video od 13 300 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, drazí ženichové, nabízím LAST MINUTE červencové termíny na celodenní focení: Sobotní termín 15% sleva 22. 7. 2023 Páteční termíny 20% sleva 21. 7. 2023 www.opekarova-foto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšeci co nemáte na 24.6. fotografa. 😀👍 Mám volno, neb mně postihla zrušená svatba. Dyž tak dejte vědět. 🥴😀 Více na webu. Dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, drazí ženichové, nabízím LAST MINUTE srpnové termíny na celodenní focení: Sobotní termín 15% sleva 26. 8. 2023 Páteční termín 20% sleva 25. 8. 2023 www.opekarova-foto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, hlásím volné dny na focení svatby a to 29 července 4. srpna 18 a 19 srpna Více na mé stránce, nebo mi napište, ráda vám odepíši 🙂
Odpovědět
Hledá se last minute fotograf na svatbu 15. 7. z okolí Jihlavy/Pelhřimova. Vzhledem k rozpočtu vhodné pro začínající a mírně pokročilé fotografy. Představa o ceně je 15 tisíc Kč, focení od ranních příprav po párovky při západu slunce. Poptávku pouze přeposílám, třeba zvládnete vyjednat lepší podmínky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím volný termín 19.8 a 9.9.2023 ideálně mrkněte na web, kde mám všechno popsané.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících

Odpověď na příspěvek od moulinkaa:

Jsi Profesionál-fotograf a máš ještě volné termín…
volné termíny téměř kdykoliv o víkendu do konce června☺ zatím se nikde moc neprezentuji. Portfolio na fb stránkách: fotostinova
Odpovědět
1
74
75
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?