Last minute - fotograf

7. zář 20211742
  • Dobrý den, hledáme fotografa za normální peníz na naši rodinnou Svatbu, která bude 27.9.2021 v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Obřad bude venku i za deštivého počasí. Fotograf nemusí být profík. Předem děkuji za nabídky. 🙂

• Dobrý den, velice rád nabídnu své služby. Můžete se podívat na můj web www.zemanlukas.com a v případě zájmu se ozvěte🙂
    Díky Lukáš Zeman

• Zdravím, rád bych nabídl poslední zbylé volné termíny na tuto sezónu a to:
    7. 8. 2021
    14. 8. 2021
    18. 9. 2021

Info na mém webu 🙂

Víťa

• Sponzor fóra
  • Sleva 20% pro objednávky svatebního focení, na rok 2022.

• Last minute-fotografka pro srpen - listopad 2021. !20% sleva!

• Ahoj nevěsto,

hledáš na poslední chvíli fotografa?
    Nabízím ti Last Minute svatební focení za 9 900Kč. Na svatbě mě budeš mít až 10 hodin. Zaznamenám pro tebe všechny důležité chvíle od příprav až po večerní párty. Pojďme společně zhmotnit tvoje vzpomínky. Pro srpnové a zářijové svatby 2021, ale možná mě přemluvíš i dál.
    Najdeš mě v Praze, na Pardubicku a Vysočině. Ale na svatbu rád přijedu kamkoliv! Podívej se na můj profil nebo www.jonaskohout.cz. Pošli soukromou zprávu/email foto@jonaskohout.cz - do předmětu uveď LAST MINUTE.

Těším se
    Jonáš

• Ahoj, hledám fotografa Zlínsko, Valašsko - termín pátek 17.9. Bude se jednat o foto obřadu, skupinky, něco z hostiny, tanec. (Zatím to vypadá od 10h - 18h.) Na detailech bychom se určitě domluvili. Snažím se to tu hlídat, ale klidně mi pište do zprávy, ať nic nepřehlédnu 🙂 Děkuji.

• Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím.
    www.zemanlukas.com
    Více do zpráv.
    Lukáš Zeman

• Dobrý den, sháním na poslední chvíli fotografa/fotografku z Liberecka na nafocení obřadu a možná i oběda (záleží na dohodě a času). Svatba se odehrává v Liberci 4.9. 2021 od 13h na radnici. Předem děkuji za zprávu

• 17.9.2021 Praha - Dobrý den, shaním na poslední chvíli fotografa na svatbu an celý den - příprava, obřad, společné foto, párty. Svatba je na Praze 6 v Nebušicích, čas obřadu 11.00.
    Děkuji, Klára

• @klarasvingrova  Mám volno psal jsem sz.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    Více fotek naleznete na Instagamu 😉
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů