Last minute - fotograf

22. čvn 20211726
  • @tereza_meierova  krásný den, budu moc ráda, pokud se podíváte také ke mně na webové portfolio, naleznete tam vše důležité.

• Dobrý den, vypadl Vám fotograf na svatbu nebo jinou akci? Ozvěte se a třeba se domluvíme.
    Děkuji

• Svatby fotím z velké většiny reportážním stylem, tedy nearanžovaně a nenuceně. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje.
    Sháníte svatebního fotografa? Pak mě můžete kontaktovat.

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Volný termín 27.2. - Praha i celá ČR - sleva 50% na svatební focení !!!
    Březnové termíny na svatební FOTO se slevou 20%
    Kontakt na webu anebo zde skrze interní poštu.

• Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy <3 Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web

• Pokud sháníte fotografa, stále mám ještě volné termíny! Napište si o ten svůj, ráda se s Vámi domluvím a nafotím Váš den. 🙂

• Kolegové, nedělejte si prosím z tohoto vlákna své portfolio, pak ty nabídky last minute termínů úplně zapadnou :/

• Hezký den,
    v měsíci březnu máme slevu 10% na páteční termíny: 12.3., 19.3, 26.3 pro malé svatby (2h focení). Veškeré informace na našem webu.

• Pro sezónu 2021 nabízím Covidovou slevu 1500 Kč na osmihodinový balíček a 2300 Kč na dvanáctihodinový. Informace o balíčcích na stránkách, které jsou uvedeny zde pod tímto příspěvkem.

• Dobry den,
    prosim, shanim fotografa na svatbu, ktera se kona 26.6.2021 v Branisovicich pod Brnem. Nemel by nekdo volny termin?
    Dekuji, L.

• Hezký večer,

uvolnil se mi termín 24. 4. a mám volné i květnové termíny, kdyby někdo hledal na poslední chvíli. 🙂
    Můžete se mi ozvat přes webové stránky.

• Dobrý den,
    sháním fotografa na malou svatbu, která se bude konat 23.7.2021 na zámku v Brandýse nad Labem. Celkové focení by bylo zhruba na 3-4 hodiny. je to svatba bez rodiny, pouze se svědky. Děkuji za případné nabídky. 🙂 Na závěr ještě dodám, že na fotografovi šetřit nechceme, jen to nebude klasická svatba se vším všudy. 🙂

• Sponzor fóra

• Hezký den všem, jako svatební fotografa a kameraman mám volné blízké termíny 12.6. a 3.7. Když mi napíšete, že jste se o mě dověděli na tomto vlákně, rád na ně nabídnu slevu okolo 30 % z běžné ceny 🙂.

• Přesun svateb mi uvolnil pár termínů na foto nebo video:
    - 11. a 18. září
    - 21. srpna
    - 31. července
    - říjen, podzimní svatby, plus nějaké čtvrtky i pátky, stačí mi napsat
    Mějte se krásně,
    Petr

• @jakubstepan  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda byste měl volný termín 14.8.2021 v Bojkovicích u Uherského Brodu.

• @lukas_tomanec  Dobrý den, bohužel tento termín už mám plný 🙂.

• Dobrý den,
    ještě mám poslední volné termíny na sezonu 2021 🙂
    Nabízíme foto a video, nebo foto video jako jednu službu.

• Hezký den! Ještě mám volné termíny 3. 7. a 10. 7.
    V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky. 🙂

• Ahoj, nabízím taky svoje služby. Pokud máš svatbu v září nebo v říjnu v Moravskoslezském kraji ráda zdokumentuji Tvůj velký den. Jestli se ti líbí má práce, prosím kontaktujte mě ohledně ceny. Focení od 4.000 Kč.
    https://www.facebook.com/maja.khyrova/

• Nabízím volný termín:

3.7.2021 a 24.7.2021, mohu kamkoliv v celé České republice. Ukázky najdete přes profil, kde je odkaz i na webové stránky nebo napište sem na můj profil.

• Nabízím celodenní svatební focení tj. 8 - 10 hodin se slevou 20% za 9 900 Kč.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vždy ode mne můžete očekávat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci...
    Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf
    Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.