Last minute - fotograf

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál-fotograf a máš ještě volné termíny v nejbližších 4 víkendech? Jsi nevěsta a hledáš fotografa na poslední chvíli? Pokud jsi fotograf, nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Uveď i zvýhodněnou cenu a oblast ČR, kde působíš. Do diskuze mohou přispívat jen ti fotografové, kteří u nás mají profil Profesionála. Jestli jsi nevěsta a potřebuješ rychle najít fotografa, napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná. Diskuze není určena pro doporučování fotografů, které znáte nebo Vám fotili svatbu, nebo pro volné termíny jiných fotografů než našich Profesionálů. Jsi-li fotograf a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. Povolený počet fotografií u jedné nabídky: max. 2 ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Fotograf nabízí volný termín: "2.6. a 17.6. - Ostravsko nebo i celá ČR - Tyto volné termíny nabízím v rámci Last minute s 20% slevou na všechny foto-balíčky. Rozpis balíčků najdete na mém profilu Profesionála." Nevěsta hledá fotografa: "26.5. - Přerov - Můj kamarád, který mi měl fotit svatbu, si včera zlomil nohu. Hledám fotografa, který má tento termín ještě volný."
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vypadl Vám fotograf na svatbu nebo jinou akci? Ozvěte se a třeba se domluvíme. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Svatby fotím z velké většiny reportážním stylem, tedy nearanžovaně a nenuceně. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje. Sháníte svatebního fotografa? Pak mě můžete kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Volný termín 27.2. - Praha i celá ČR - sleva 50% na svatební focení !!! Březnové termíny na svatební FOTO se slevou 20% Kontakt na webu anebo zde skrze interní poštu.
Odpovědět
Profilova fotka
Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy <3 Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud sháníte fotografa, stále mám ještě volné termíny! Napište si o ten svůj, ráda se s Vámi domluvím a nafotím Váš den. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegové, nedělejte si prosím z tohoto vlákna své portfolio, pak ty nabídky last minute termínů úplně zapadnou :/
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, v měsíci březnu máme slevu 10% na páteční termíny: 12.3., 19.3, 26.3 pro malé svatby (2h focení). Veškeré informace na našem webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pro sezónu 2021 nabízím Covidovou slevu 1500 Kč na osmihodinový balíček a 2300 Kč na dvanáctihodinový. Informace o balíčcích na stránkách, které jsou uvedeny zde pod tímto příspěvkem.
Odpovědět
Dobry den, prosim, shanim fotografa na svatbu, ktera se kona 26.6.2021 v Branisovicich pod Brnem. Nemel by nekdo volny termin? Dekuji, L.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký večer, uvolnil se mi termín 24. 4. a mám volné i květnové termíny, kdyby někdo hledal na poslední chvíli. 🙂 Můžete se mi ozvat přes webové stránky.
Odpovědět
Dobrý den, sháním fotografa na malou svatbu, která se bude konat 23.7.2021 na zámku v Brandýse nad Labem. Celkové focení by bylo zhruba na 3-4 hodiny. je to svatba bez rodiny, pouze se svědky. Děkuji za případné nabídky. 🙂 Na závěr ještě dodám, že na fotografovi šetřit nechceme, jen to nebude klasická svatba se vším všudy. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den všem, jako svatební fotografa a kameraman mám volné blízké termíny 12.6. a 3.7. Když mi napíšete, že jste se o mě dověděli na tomto vlákně, rád na ně nabídnu slevu okolo 30 % z běžné ceny 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesun svateb mi uvolnil pár termínů na foto nebo video: - 11. a 18. září - 21. srpna - 31. července - říjen, podzimní svatby, plus nějaké čtvrtky i pátky, stačí mi napsat Mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@jakubstepan Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda byste měl volný termín 14.8.2021 v Bojkovicích u Uherského Brodu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_tomanec Dobrý den, bohužel tento termín už mám plný 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ještě mám poslední volné termíny na sezonu 2021 🙂 Nabízíme foto a video, nebo foto video jako jednu službu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! Ještě mám volné termíny 3. 7. a 10. 7. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nabízím taky svoje služby. Pokud máš svatbu v září nebo v říjnu v Moravskoslezském kraji ráda zdokumentuji Tvůj velký den. Jestli se ti líbí má práce, prosím kontaktujte mě ohledně ceny. Focení od 4.000 Kč. https://www.facebook.com/maja.khyrova/
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím volný termín: 3.7.2021 a 24.7.2021, mohu kamkoliv v celé České republice. Ukázky najdete přes profil, kde je odkaz i na webové stránky nebo napište sem na můj profil.
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím celodenní svatební focení tj. 8 - 10 hodin se slevou 20% za 9 900 Kč.
Odpovědět
Ahoj všem fotografům a fotografkám, ráda bych se Vás zeptala, zda máte volný termín na svatební focení 24. 7. 2021 v blízkosti Benešova u Prahy. Díky Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, uvolnil se mi termín 31. 7. 2021, dojedu kamkoli po ČR na foto nebo video, víc info na profilu! Nabídnu rád 30% slevu.
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední 2 volné letní soboty na foto/video: 10.7. a 21.8. 2021 🙂
Odpovědět
Museli jsme kvůli změně termínu odříct termín 14.8.2021 u Lukáše Kladníčka. Dle mě je to jeden z nejlepších fotografů/kameramanů v ČR, tak třeba se někomu ta informace bude hodit. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Letošní letní volné termíny: 31.7., 7.8., 14.8., 27.8., 28.8., 18.9., 25.9., 2.10. Ostatní termíny dle domluvy 🙂
Odpovědět
Dobrý den, hledáme fotografa za normální peníz na naši rodinnou Svatbu, která bude 27.9.2021 v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Obřad bude venku i za deštivého počasí. Fotograf nemusí být profík. Předem děkuji za nabídky. 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?