Last minute - fotograf

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál-fotograf a máš ještě volné termíny v nejbližších 4 víkendech? Jsi nevěsta a hledáš fotografa na poslední chvíli? Pokud jsi fotograf, nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Uveď i zvýhodněnou cenu a oblast ČR, kde působíš. Do diskuze mohou přispívat jen ti fotografové, kteří u nás mají profil Profesionála. Jestli jsi nevěsta a potřebuješ rychle najít fotografa, napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná. Diskuze není určena pro doporučování fotografů, které znáte nebo Vám fotili svatbu, nebo pro volné termíny jiných fotografů než našich Profesionálů. Jsi-li fotograf a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. Povolený počet fotografií u jedné nabídky: max. 2 ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Fotograf nabízí volný termín: "2.6. a 17.6. - Ostravsko nebo i celá ČR - Tyto volné termíny nabízím v rámci Last minute s 20% slevou na všechny foto-balíčky. Rozpis balíčků najdete na mém profilu Profesionála." Nevěsta hledá fotografa: "26.5. - Přerov - Můj kamarád, který mi měl fotit svatbu, si včera zlomil nohu. Hledám fotografa, který má tento termín ještě volný."
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, díky složité situaci okolo koronaviru mi na poslední chvíli odpadlo několik letních termínů. Pokud tak stále sháníte svatebního fotografa, nebo se Vám žádný nevešel do rozpočtu, pojďme si vzájemně vypomoct! 😇 Až do konce srpna nabízím 15% slevu na všechny balíčky, a pokud si mě budete chtít nechat celý den, nebudu Vám účtovat ani cestovné. Budu se těšit na Vaše zprávy! Petr
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mám volné termíny pro tento rok, pokud Vás moje tvorba zaujme, můžete mě kontaktovat.
Odpovědět
19.9.2020 - okres Benešov/Vlašim - sháníme fotografa ve stylu reportážní fotografie na malou rodinnou svatbu (okolo 30 osob). Přípravy, obřad i hostina na jednom místě; organizace svatebního dne je trochu nestandartní - po příjezdu hostů na cca 11 bude následovat raut, 14 obřad a pak už klasika (dort, tanec, volná zábava ve stylu garden party). Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se mi krásný termín 8.8.2020.
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc www.otakarvorisek.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední volné prázdninové termíny: 31.7., 7.8. a 8.8. - v tyto dny nabízím 12 hodinové focení za 10 000,- (kratší časy výhodnější dle domluvy). Pro rychlejší jednání můžete volat 604 501 344 🙂
Odpovědět
8.8.2020 Frýdek Místek,Staré Hamry Bohužel jsem se pravě dozvěděla,že náš fotograf nemůže naši svatbu nafotit. Hledáme tedy urgentně jiného fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ze zdravotních důvodů hledám záskok na tuto sobotu 22.8.2020 nedaleko Kladna, focení celý den (9:00-21:00), budget 12.000,- Odesílám zítra večer, v pátek dopoledne bychom se domluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
@ruda_linhart Ozvěte se
Odpovědět
Profilova fotka
@ruda_linhart zaslána SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Hledám fotografa na 11.9.2020 Mělník, bude se jednat pouze o malou svatbu (snoubenci + svědci).Foto obřadu a pár momentek. Prosím nabídněte. Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@dana_zurkova Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Aktuálně mi vypadl termín 10. 10. 2020! Krásný datum, skvělej měsíc – kdybyste sháněli fotografa, jsem váš člověk ♥ těším se! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám ještě několik volných termínů na svatební focení, kdybyste někdo sháněl na poslední chvíli! 🙂 4. 9. 11. 9. 18. a 19. 9 25. a 26. 9. https://limshae.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z důvodu hospitalizace naší fotografky scháním někoho kdo nám nafotí náš svatební den. Termín je 19.9.2020 na Děčínském zámku. Jedná se o svadbu ve vojenské uniformě. Za nabídky předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa/fotografku na svatbu 10.10.2020 z Karlovarského kraje. Jednalo by se o focení cca od 7 hodin do 18 hodin. Je to sice na poslední chvilku, ale zkouším štěstí🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@iavaeata Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
@iavaeata Ahoj, jsem fotografka z Plzenskeho kraje a ve Varech to znam, takze pokud by jste chteli usmevavou fotografku, co si umi zorganizovat lidi, tak jsem poslala zpravu s podrobnostmi o foceni. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den všem, moc děkuji. Fotografa už máme!🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hledám za sebe náhradu sv. fotografa( mám covid ) na tuto sobotu 10.10.2020. Praha Průhonice-zámek. Cca 2 hodiny. Obřad, pár skupinek a párovky za cca 4000,- Děkuji kolegové předem za pomoc. Nabídky přeposílám nevěstě zítra Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@marpefoto psala jsem i na facebook tak kdyby byl zajem tak se ozvete foto setvus https://www.facebook.com/Fotograf-Pet...
Odpovědět
Profilova fotka
Last minute fotograf 12/12/2020. Vysocina (pelhrimovsko). Idealne za rozumnou cenu, jedna se o 2-3 hodiny prace. Diky za nabidky
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza_meierova Dobrý den, Terko, informace posílám ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza_meierova krásný den, budu moc ráda, pokud se podíváte také ke mně na webové portfolio, naleznete tam vše důležité.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?