Last minute fotograf - 1.10.2016 - Jinočany

Dobrý den, hledáme kreativního fotografa na termín svatby 1.10.2016 v Jinočanech. Předem děkujeme za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @qikky, jsem k dispozici. Informace na webu. Odkaz najdete pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout svoje služby. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na ukázku mé práce na webu nebo FB (aktuálnější). Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný posíláme nabídku do SZ S pozdravem Luboš a Iva
Odpovědět
Moc všem děkujeme za nabídky (i těm, kteří zasílají své nabídky do zprávy :-)), moc si jich vážíme. Zítra, nejpozději pozítří se rozhodneme a poté budeme námi vybraného fotografa kontaktovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud není pozdě, ještě si dovolím přidat svou nabídku, bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. V Jinočanech jsem fotila zrovna před 14 dny :) Budu ráda, když navštívíte můj web, kde naleznete ukázky fotografií a ceník. S pozdravem a přáním krásného dne. Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám volno a rád bych Vám Váš VELKÝ DEN zdokumentoval. Budu rád, když se podíváte na můj profil a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S úctou Vojta Podstavek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web, kde jsou detailně rozepsané svatební balíčky ;-) A dejte mi vědět, kdy byste měli čas na krátkou osobní schůzku, kde bychom probrali vše potřebné. Mějte se překrásně!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám aktuálně volný :) Mrkněte na mé práce a neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Námi vybraného fotografa jsme již kontaktovali. Ještě jednou všem moc děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 1.10. mám volný. Nabídku jsem zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a bezkonkurenční cenu. :-) V případě dotazů či zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu, ať už na fotky, nebo na video ;-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte, prosím, pečlivě mé internetové stránky. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Nyní už je tento termín v akci s 20 % slevou - tedy za 12 000,-. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?