Menu Forum

Kvalitní fotograf na svatbu 21.9.2013, Brno. Poradíte?

18. srp 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
majisska
108
Registrovala se 29. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 29 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
majisska
108
Registrovala se 29. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 29 přátel. Region Brno.
 Sháním kvalitního fotografa na svatbu dne 21.9. (okolí Brna). Nechci žádné přesvětlené a přeretušované fotky, jde mi o přirozený vzhled a nápad ve fotografii. Poradíte?
23. črc 2013 ve 20:20  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
157
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 586 příspěvků. Má 45 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
157
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 586 příspěvků. Má 45 přátel.
 Tak ta fotka, kterou se tu jeden pan fotograf prezentuje, ta mě fakt odrovnala, takový děs nejen co se týká kvality fotografie, ale ještě ta paní v popředí srdce tomu dává korunu.. emoticon
25. črc 2013 v 10:05  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

Hezký den,

...mám volno, takže mohu fotitemoticon Koukněte prosím nejdřív na reference a pokud se Vám moje práce líbí...

Díky
24. črc 2013 v 09:45  •  www.marianmrozek.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, tento termín mám také volný. Moje práci můžete vidět na mém webu salik tečka cz nebo na zdejším profilu. Na svatby z Brna a okolí poskytuji 10% slevu.
8. srp 2013 v 09:45  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
 Pěkný večer slečno emoticon
Zkuste mrknout ke mně - váš termín mám zatím ještě volnej..
s pozdravem Jindřich
23. črc 2013 ve 22:46  •  www.marson.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
 Zdravím! emoticon I já Vám mohu nabídnout své služby.
23. črc 2013 ve 23:49  •  www.svatebni-foto-album.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, mohu Vám také nabídnout své služby. Navštivte prosím zde můj profil nebo webové stránky a jestliže Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.
Přeji krásný den.
Jakub Horák
24. črc 2013 ve 12:51  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

Dobrý den, tento termín máme ještě volný. Pracují pro nás profesionální fotografové. Jejich práci najdete na našich stránkách. Pokud bychom vám vázali i kytice nebo dělali výzdobu, ušetříte za jejich dopravu. Můžeme přijet jako celý tým.

Přeji Vám hezké přípravy, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Michaela Pokorná
Svatba-stylově
24. črc 2013 ve 13:24  •  www.svatbastylove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milenaamartin
22
Registrovala se 6. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 11 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
milenaamartin
22
Registrovala se 6. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 11 přátel. Region Brno.
 Podívej se na kaspy.eu.photography - Kamil Kašpárek. Vybrali jsme si ho taky, je to sympatický kluk s talentem ;)
25. črc 2013 v 08:01  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesnecka
16
Registrovala se 2. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
cesnecka
16
Registrovala se 2. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele. Region Zlín.
 Můžu jenom doporučit 2foto.cz, měli jsme je v červnu na svatbě a jsou bomba. Jsou dva, jeden fotí u ženicha druhý u nevěsty. Mají skvělé nápady - přesně vystihnou co je dvojici blízké. Do zprávy Ti pošlu odkaz na naše fotky
25. črc 2013 v 09:18  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Nevím, jak moc je pan Mrózek (studio16cz) kvalitní fotograf, ale ROZHODNĚ není spolehlivý! Komunikace s ním byla hrozná, navíc za 3 měsíce mi nebyl schopný poslat smlouvu o dílo, takže toho teda já rozhodně nedoporučuji! Zkus Radima Horáka nebo Michala Szydlowského. emoticon
25. črc 2013 v 09:35  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriamwtg
Registrovala se 6. října 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Region Rimavská Sobota.
fotoportrét
fotoportrét
miriamwtg
Registrovala se 6. října 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Region Rimavská Sobota.
 My jsme teď měli svatbu a měli jsme Viktora Šulca.. zatím jen pár, ale ÚŽASNÝCH fotek, výborná spolupráca a vše.. absolutní spokojenost, nemůžu si vynachválit emoticon nevím, zda má volno, vřele doporučuji emoticon
http://www.fotograficke.cz/
8. srp 2013 v 09:30  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web emoticon
8. srp 2013 v 10:29  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Hezký den, termín se mi uvolnil, takže není problém se v případě zájmu dohodnout. emoticon
8. srp 2013 v 10:31  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufie
25
Registrovala se 1. března 2013 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 25 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
nufie
25
Registrovala se 1. března 2013 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 25 přátel. Region Brno.
 @majisska Doporučuji Václava Švaňhala, mrkněte na stránky vasvafoto.cz/galerie Moc šikovný! Fotil nám svatbu teď v sobotu a velká spokojenost! Fotky budeme mít příští týden, tak hodím do alba. Chtěli jsme čisté a přirozené fotky a myslím, že on to splňuje
8. srp 2013 ve 12:02  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Dobrý den, kdyby se Vám líbila moje práce, tak mám volno. Jinak na Brno si dopravu neúčtuji, mám tam babičku na hlídání tak je to při cestě emoticon Zkuste mrnout na webovky. Fotkám malinko pomáhám, ale mám ráda přirozenost a momenty, tak třeba se bude líbit :o)) A když ne tak aspoň popřeju hodně štěstí. emoticon Hanka
17. srp 2013 v 15:49  •  www.foto-sarofinova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendymasa (37 r.)
11
Registrovala se 18. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 26. července 2013
    Jinačovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
vendymasa (37 r.)
11
Registrovala se 18. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 26. července 2013
    Jinačovice, Region Brno
 Moc doporucuji fotografa Pavla Bigoše. Je skvely fotograf a navic neskutecny sympatak, kteky nam delal prijemnou atmosferu behem foceni priprav a nasledne behem celeho dne. Nevim, jestli ma volno v Tvuj termin, ale urcite ho zkus oslovit.
18. srp 2013 v 09:09  •  Svatba byla v červenci 2013  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".