Kvalitní a originální fotograf na červen 2016

Profilova fotka
Krásný den, hledám kvalitního fotografa na nafocení naší svatby. Především chci fotografa, který má fantazii, nápady a jeho fotky nejsou z každé svatby stejné! Fotky typu všichni si stoupněte do tvaru srdíčka a já vás ze shora vyfotím, nevěsta si položí ruku na ženichovu a vyfotím prstýnky atd. prosím ne. Jde mi také o kvalitu samotné fotky. Ideálně z Jihomoravského kraje, případně pokud se mi bude líbit jeho práce, klidně i odjinud. Prostě chci fotografa, který na fotkách dokáže vystihnout to, jací jsme a jaká byla naše svatba. Děkuji moc za nabídky a za tipy ;-)
Odpovědět
Ahoj, co třeba manželé Mlýnkovi (od Zlína) nebo Photo by Nohanka (Kroměříž) a Ywonn. Ta je sice z Chocně a asi už bude mít dost obsazeno, ale je to paní fotografka.... Mrkni na ně na fb ;-) Ještě mě napadá Jirka Šípek třeba a zase trochu jiné fotky má Radek Fouček....chce to podívat se, čí styl se ti nejvíce zamlouvá, ale ani jeden nedělá to, co píšeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jde hlavně o to, abych když se na tu fotku podívala, tak aby měla duši, náboj, tajemno, kouzlo... prostě aby v člověku něco vyvolala a něco mu řekla.. Jdu kouknout, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná bych Vám mohla vyhovovat :-) Svatební fotografie (hlavně ty novomanželské) vždy uzpusobuji fotografovanému páru. Pokud fotím šikovné herce, neinscenuji téměř nic, pouze zaznemenávám jejich "blbnutí před fotoaparátem" (viz první foto), jindy vyrábím specifické rekvizity - ne klasiku MR a MRS, ale třeba motýlky, které si nevěsta zvolila k tématu svatby. Prstýnky je možné taky vyfotit netradičním způsobem, posílám fotku, kterou jsme s novomanželi vymysleli minulý víkend. Ostatní fotografie (obřad, oslava) fotím čistě reportážním způsobem s minimálními zásahy z mé strany. Do IP Vám posílám cenovou nabídku a také, které termíny v červnu mám volné. hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 Dobrý den, také se přidávám. Mohu případně poslat víc odkazů na fotky. Pavel
Odpovědět
posílám SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 Takové fotky se snad dělají jedině na speciální žádost nevěsty a ženich;) Mrkněte k nám, jestli bysme se vám zamlouvali, jsme z Brna a fotíme ve dvou. Tvorbu najdete hlavně na webu a na facebooku pak kupu recenzí, kde se dočtete, jak s námi byli zákazníci spokojení. Jenom nepíšete datum svatby, hodně červnových termínů máme už plno. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i k nám, pokud se Vám bude naše tvorba líbit, tak se můžeme domluvit blíže. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já se také připojuji k zástupu fotografů a rád nabídnu své služby. Budu rád, když se kouknete na moje fotografie zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Budu se těšit na případnou spolupráci Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám písla zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou dobrý den, termín je 4.6.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fantazii se meze nekladou, takže se taky hlásím, červen je zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 Tak nás si můžete vyškrtnout, máme plno.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@brambora28 Dobrý den sice nejsem z jihomoravského kraje, ale možná by vás moje práce mohla oslovit.
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 Koukám do diáře, den před Vaším termínem fotím svatbu v Brně, nicméně jen obřad, takže druhý den jsem schopná dojet, budu to mít celkem blízko díky tomu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trebaradim Doporučujeme Radima Hájka. Výborná spolupráce! Novomanželé byli nadšení! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín ještě máme volný. Jsme z Kroměříže a Zlínský a Jihomoravský kraj jsou naše nejčastější lokality. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Nejaktuálnější máme facebook, jinak fotky tady na profilu nebo webu. Filip a Linda
Odpovědět
Za mě mohu jen a jen doporučit Honzu Martince. www.honzamartinec.com. Ostatně koukněte ke mně do alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na naše stránky. Máme rádi kreativní páry, takže pokud jste uvolněný pár, který před fotoaparátem nebude stát jak solný sloup, tak jistě budou i vaše fotečky free :-) ... jak říkáte "s duší a fantazií :-)"
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, oceňujeme, že víte, co chcete (a nechcete) :-)! 4. června má muž zatím volno, tak klidně mrkněte i k nám resp. k němu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud ještě nemáte vybráno, můžete mrknout i na mé stránky Hezký večer Zdeněk Fiamoli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, v cervnu jeste mám nejake terminy volne. Pokud Vas zaujme moje prace velmi rad Vam svatbu nafotim. Cestovne si neuctuji je mi tudiz jedno kde v CR svatba je :-) hezky den Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale rády přijedeme do Jihomoravského kraje. Informace o cenách Vám posíláme v soukromé zprávě. Více fotografií naleznete na našich stránkách. FOTOFACE Barbora Fuhrmannová & Nela Pazourková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň. Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dem, mrkněte se i k nám na stránky. Termín máme volný. Portfolio jak tady v profilu, tak na webu nebo na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den všem. Ráda bych Vám oznámila, že svatebního fotografa máme již vybraného, tudíž bych ráda poděkovala všem ostatním, kterým jsem neodpověděla, za nabídku :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?