Menu Forum

Kvalitní a originální fotograf na červen 2016

30. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
Registrovala se 7. července 2013 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 22 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 4. června 2016
    Honětice, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
Registrovala se 7. července 2013 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 22 přátel. Region Vyškov.
 Krásný den, hledám kvalitního fotografa na nafocení naší svatby. Především chci fotografa, který má fantazii, nápady a jeho fotky nejsou z každé svatby stejné! Fotky typu všichni si stoupněte do tvaru srdíčka a já vás ze shora vyfotím, nevěsta si položí ruku na ženichovu a vyfotím prstýnky atd. prosím ne. Jde mi také o kvalitu samotné fotky. Ideálně z Jihomoravského kraje, případně pokud se mi bude líbit jeho práce, klidně i odjinud. Prostě chci fotografa, který na fotkách dokáže vystihnout to, jací jsme a jaká byla naše svatba. Děkuji moc za nabídky a za tipy emoticon
25. zář 2015 v 08:26  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kikwita
201
Registrovala se 25. března 2015 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kikwita
201
Registrovala se 25. března 2015 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků. Má 49 přátel.
 Ahoj, co třeba manželé Mlýnkovi (od Zlína) nebo Photo by Nohanka (Kroměříž) a Ywonn. Ta je sice z Chocně a asi už bude mít dost obsazeno, ale je to paní fotografka.... Mrkni na ně na fb emoticon Ještě mě napadá Jirka Šípek třeba a zase trochu jiné fotky má Radek Fouček....chce to podívat se, čí styl se ti nejvíce zamlouvá, ale ani jeden nedělá to, co píšeš emoticon
25. zář 2015 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
 Mě jde hlavně o to, abych když se na tu fotku podívala, tak aby měla duši, náboj, tajemno, kouzlo... prostě aby v člověku něco vyvolala a něco mu řekla.. Jdu kouknout, děkuji emoticon
25. zář 2015 v 08:49  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
možná bych Vám mohla vyhovovat emoticon Svatební fotografie (hlavně ty novomanželské) vždy uzpusobuji fotografovanému páru. Pokud fotím šikovné herce, neinscenuji téměř nic, pouze zaznemenávám jejich "blbnutí před fotoaparátem" (viz první foto), jindy vyrábím specifické rekvizity - ne klasiku MR a MRS, ale třeba motýlky, které si nevěsta zvolila k tématu svatby. Prstýnky je možné taky vyfotit netradičním způsobem, posílám fotku, kterou jsme s novomanželi vymysleli minulý víkend.
Ostatní fotografie (obřad, oslava) fotím čistě reportážním způsobem s minimálními zásahy z mé strany.
Do IP Vám posílám cenovou nabídku a také, které termíny v červnu mám volné.

hezký den, Mariana Ryšavá
25. zář 2015 v 08:51  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

@brambora28 Dobrý den, také se přidávám. Mohu případně poslat víc odkazů na fotky. Pavel
25. zář 2015 v 08:54  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
 posílám SZ emoticon
25. zář 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli

14
 @brambora28 Takové fotky se snad dělají jedině na speciální žádost nevěsty a ženich;) Mrkněte k nám, jestli bysme se vám zamlouvali, jsme z Brna a fotíme ve dvou. Tvorbu najdete hlavně na webu a na facebooku pak kupu recenzí, kde se dočtete, jak s námi byli zákazníci spokojení. Jenom nepíšete datum svatby, hodně červnových termínů máme už plno.
Jindřich a Pavla Nejedlí
25. zář 2015 v 09:17  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
koukněte i k nám, pokud se Vám bude naše tvorba líbit, tak se můžeme domluvit blíže.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photo
25. zář 2015 v 09:26  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

já se také připojuji k zástupu fotografů a rád nabídnu své služby. Budu rád, když se kouknete na moje fotografie zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Budu se těšit na případnou spolupráci

Radim
25. zář 2015 v 09:28  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, i já Vám písla zprávu emoticon
25. zář 2015 v 09:48  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
 Ještě jednou dobrý den, termín je 4.6.2016 emoticon
25. zář 2015 v 09:51  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Fantazii se meze nekladou, takže se taky hlásím, červen je zatím volný.
25. zář 2015 v 10:10  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli

14
 @brambora28 Tak nás si můžete vyškrtnout, máme plno.
25. zář 2015 v 10:13  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 @brambora28 Dobrý den sice nejsem z jihomoravského kraje, ale možná by vás moje práce mohla oslovit.
25. zář 2015 v 11:07  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

28

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

28

(Před 1 rokem)

@brambora28 Koukám do diáře, den před Vaším termínem fotím svatbu v Brně, nicméně jen obřad, takže druhý den jsem schopná dojet, budu to mít celkem blízko díky tomu emoticon
25. zář 2015 v 11:13  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momentum
Momentum video
Romana a Michal Zvonařovi PRO

Foto a video - Region Karviná
4

“V nedělním sychravém odpoledni přinášíme příjemnou vzpomínku na krásně zbarvené podzimní dny a svatbu našich přátel, Janky a Martina. Jejich svatba byla pohodová, krásná, romantická, a tak věříme, že se nám podařilo zachytit jejich den co nejvěrohodněji. Jak se vám líbí? https://vimeo.com/152479429”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
momentum
Momentum video
Romana a Michal Zvonařovi PRO

Foto a video - Region Karviná
4

“V nedělním sychravém odpoledni přinášíme příjemnou vzpomínku na krásně zbarvené podzimní dny a svatbu našich přátel, Janky a Martina. Jejich svatba byla pohodová, krásná, romantická, a tak věříme, že se nám podařilo zachytit jejich den co nejvěrohodněji. Jak se vám líbí? https://vimeo.com/152479429”
(Před 8 měsíci)

@trebaradim Doporučujeme Radima Hájka. Výborná spolupráce! Novomanželé byli nadšení! emoticon
25. zář 2015 ve 12:34  •  www.momentumvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín ještě máme volný. Jsme z Kroměříže a Zlínský a Jihomoravský kraj jsou naše nejčastější lokality. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Nejaktuálnější máme facebook, jinak fotky tady na profilu nebo webu.

Filip a Linda
26. zář 2015 v 09:48  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy456
1
Registrovala se 1. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lucy456
1
Registrovala se 1. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
 Za mě mohu jen a jen doporučit Honzu Martince. www.honzamartinec.com. Ostatně koukněte ke mně do alba. emoticon
26. zář 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, podívejte se i na naše stránky. Máme rádi kreativní páry, takže pokud jste uvolněný pár, který před fotoaparátem nebude stát jak solný sloup, tak jistě budou i vaše fotečky free emoticon ... jak říkáte "s duší a fantazií emoticon"
26. zář 2015 ve 13:14  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“V září jsme se podíleli na krásné vietnamské svatbě. Fotogalerie zde: https://www.facebook.com/svatbaspribehem/photos/?tab=album&album_id=743745862443956 nebo o něco menší pak v referenci na webu - http://www.svatbaspribehem.cz/huyen-a-le/”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

Pěkný večer, oceňujeme, že víte, co chcete (a nechcete) emoticon! 4. června má muž zatím volno, tak klidně mrkněte i k nám resp. k němu emoticon
28. zář 2015 ve 21:08  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem Vám k dispozici emoticon
28. zář 2015 ve 23:23  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fiamoli
Fiamoli Zdeněk - svatební fotograf
Zdeněk Fiamoli PRO

Foto a video - Region Hodonín
9

“Milé nevěsty, redesignoval, jsem své webové stránky (odkaz v profilu). Budu moc rád za Vaše připomínky a názory na přehlednost webu, zda jste snadno našli všechny potřebné informace atd. Děkuji, Váš Zdeněk Fiamoli”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fiamoli
Fiamoli Zdeněk - svatební fotograf
Zdeněk Fiamoli PRO

Foto a video - Region Hodonín
9

“Milé nevěsty, redesignoval, jsem své webové stránky (odkaz v profilu). Budu moc rád za Vaše připomínky a názory na přehlednost webu, zda jste snadno našli všechny potřebné informace atd. Děkuji, Váš Zdeněk Fiamoli”
(Před 4 lety)

Dobrý večer,
pokud ještě nemáte vybráno, můžete mrknout i na mé stránky
Hezký večer
Zdeněk Fiamoli
30. zář 2015 ve 21:08  •  www.foto-fiamoli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Dobry den, v cervnu jeste mám nejake terminy volne. Pokud Vas zaujme moje prace velmi rad Vam svatbu nafotim.
Cestovne si neuctuji je mi tudiz jedno kde v CR svatba je emoticon hezky den Tomas Wolf
1. říj 2015 v 09:50  •  www.tomaswolf.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
 Dobrý den,

jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale rády přijedeme do Jihomoravského kraje.
Informace o cenách Vám posíláme v soukromé zprávě. Více fotografií naleznete na našich stránkách.

FOTOFACE
Barbora Fuhrmannová & Nela Pazourková
1. říj 2015 v 11:25  •  www.fotoface.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
1. říj 2015 ve 22:17 • petrov
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
 Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň.
Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
4. říj 2015 v 16:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

Dobrý dem, mrkněte se i k nám na stránky. Termín máme volný. Portfolio jak tady v profilu, tak na webu nebo na FB.
4. říj 2015 ve 21:00  •  www.photo-petrov.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@brambora28
Dobrý den,

rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli.

S pozdravem
Radek
13. říj 2015 ve 20:24  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
fotoportrét
fotoportrét
brambora28 (26 r.)
91
 Krásný den všem. Ráda bych Vám oznámila, že svatebního fotografa máme již vybraného, tudíž bych ráda poděkovala všem ostatním, kterým jsem neodpověděla, za nabídku emoticon
30. říj 2015 v 09:20  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí