Kterého svatebního fotografa vybrat? Poraďte.

Zdravím, byl by tu někdo ochotný shlédnout 6 web. stránek svatebních fotografů a poradit koho vybrat, nebo prostě od koho se líbí víc fotky. 😁 Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky se musí líbit především vám. K čemu vám bude platné, když vám někdo řekne, že se mu líbí něco, co vám se třeba vůbec nelíbí 🙂 Fotky jsou hodně o osobním vkusu... Já bych vám doporučil sebe 😄 ale chápu, že tím bych vám moc nepomohl 😄
Odpovědět
@jakoby_k mě se právě líbilo všech 6 fotografů z výběru ze skoro stovky fotografů, teď se rozhoduji už jen mezi dvěma 😂🙃😟
Odpovědět
@jakoby_k jinak na vás jsem se taky dívala, ale bohužel jste z daleka 😞
Odpovědět
Profilova fotka
@npr a ty nemáš přítele? Tohle snad mate rozhodnout spolu
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova 😂 jasně že mám, vybírali jsme spolu, ale ti co se nám nejvíc líbili, tak jeden nemá volný termín a druhà příští rok nefotí, takže musíme vybrat z toho co nám zbylo...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova jinak jsme fakt pečlivě vybírali 😂 je to ještě jedna stránka...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, všiml jsem si na screenshotu výše, že jste byli i u mně na stránkách 🙂 Nevím, zda to něco změní, ale můžete si u mě připsat také Olomouc (kde aktuálně pobývám). Jinak přeji štastnou volbu. Všichni fotografové, kteří mají hezké a bohaté portfolio, budou dobří. Nejlépe si dát s pár fotografy schůzku a rozhodnout se podle osobních sympatií. Když si vzájemně padnete do oka, tak to bývá zárukou dobrých fotek 🙂
Odpovědět
Klidně pošlete do zprávy, po svatbě už se podle mě líp radí, já to chápu, že se nemůžete rozhodnout 😅.
Odpovědět
Profilova fotka
@npr Rád dojedu 😉
Odpovědět
Z vlastnich zkusenosti doporucuji vybirat i podle celkoveho dojmu z fotografa jako z cloveka, a podle referenci. Na nekterych svatbach jsem zazila dost nevhodne a neprofesionalne se chovajici fotografy, ktery by nikdo z nas nestrpel, stejne tak o fotografech dost napovi reference. Pokud ma nekdo opakovane kritizovany neprofesionalni pristup, kvalitu vyslednych fotek, nebo se fotograf arogantne vymezuje proti jakekoliv slusne podane kritice, je to no go, i kdyby fotky v portfoliu byly sebelepsi.
Odpovědět
@rheb paní má 5 recenzí, pán 77, ani jeden nemá negativní...🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@npr Tak napiš, kteří dva jsou ve finálním výběru, ať na to můžeme říct svůj názor. 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně doporučuji nechat si alespoň pár svateb ukázat komplet. Udělat pár povedených fotek z každé svatby dokáže i amatér, vy potřebujete vědět, že budete mít skvěle zdokumentovanou celou svatbu.
Odpovědět
@rebe fotek tam mají dost cca 10 alb 🙂 plus fotky na Facebooku a na instagramu
Odpovědět
@rebe jestli chcete poradit, klidně vám je pošlu do zpráv 🙂, pár lidí mi už názor napsalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to jsme my v užším výběru 🙂 ?
Odpovědět
Na webu si lidi nechaji vždy jen dobre recenze. Nejlepší je se s fotografem setkat osobně, zjistíš jestli si vubec sednete, jestli mate společnou predstavu o tom, jak bude focení vaseho dne probíhat. A tak poznás, jestli to neni buran, co sice umi udelat pekne fotky, ale na svatbe ho proste nechces. Pokud mas vyhlednute uz treba jen dva, muzes zkusit fb svatebni skupiny se tam zeptat holek na nazor, osobni zkusenost 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi S tím úplně nesouhlasím - nechat odstranit recenze třeba z Facebooku nebo z Googlu je v podstatě nemožné. Takže když tam někdo má spoustu recenzí a ani jednu negativní, je téměř jisté, že klienti jsou s daným fotografem spokojení.
Odpovědět
@zoe_se_vdava Mi prislo, ze Ttalgi myslela web jako jeho portfolio. Tam taky na recenze z logickych duvodu nekoukam, a to u zadnych sluzeb. 😄 Rovnez sleduju recenze na Googlu a FB - vim, ze cas od casu nekdo nekoho chce poskodit, ale pokud se nekolik zcela evidentne pravych uctu (s fotkou, mnoha jinymi recenzemi, zalozene pred x lety…) opakovane shoduje na nejake konkretni kritice, nebude to jen tak.
Odpovědět
Jj, presne tak. Myslela jsem primo web, tam si nikdo sam nenapise negativni recenzi. Taky proc by to nekdo delal, zjo, rovnou by si podkopaval vetev 😅 Zas je potreba i na fb a tak sledovat ty recenze, jak se obcas nekdo snazi poskodit, tak jsou i takovi, co si i na fb pisi sami recenze aby jich tam meli vic pozitivnich. Na tohle jsou prave dobre ty diskuze 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, koukám, že tam jsem taky, tak vyplním ty chybějící údaje. Jsem z Brna, ale působím po celý ČR a doprava jsou 4kč/km (všecko je kdyžtak na webu) 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?