Kreativní fotograf na svatbu 4.10.2014. Zlínsko

Sháním fotografa na svatbu 4. 10. jedná se mi o cca. 7 hodin focení - přípravy, obřad, hlavně fotky novomanželů a začátek hostiny. :-) Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný, koukněte se u mě na web. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu vám nabídnout své služby ... jsem z Kroměříže :) Pro více informací mě neváhejte kontaktovat :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my už máme termín obsazený, ale můžeme Vám doporučit Martinu Crlovou (ZL), manžele Mlýnkovy nebo Marka Hořavu (KM). Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Ahoj. Měli jsme Zuzku Bobovníkovou (je z Přerova) a byla dokonalá. Její práce se nám líbí a hosté si ji chválili, že byla taková "nenápadná", nepletla se pod nohy a na všechny se usmívala. Nebyla s ní vůbec žádná starost. Doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@bajzulik Dobrý den, podívejte se na mou fotogalerii. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máte k dispozici, jsme z Uherského Hradiště a rádi se s Vámi sejdeme osobně a zodpovíme Vám všechny dotazy a přivezeme ukázky fotografií. Prohlédněte si naši galerii na webu nebo přímo tady :) Pokud hledáte nás :), budeme se těšit na osobní setkání. S přáním hezkého dne za CREATIVELOVE fotograf Jan Skrášek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, takže jsem k dispozici :) Více info u mne na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda se Vám postarám o Vaší dokumentaci!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín zatím volný. Více info na webu nebo na profilu.
Odpovědět
Ahoj, my měli svatbu nedávno, obřad v Lešné a hostinu na Rusavě. Fotografa jsme měli Víťu Němčáka (http://www.vitnemcak.estranky.cz/) a nemůžeme si ho vynachválit. Příznivá cena a super kvalita. Všechno udělá, tak jak si budete přát, můžete si to organizovat sami, pokud jste dost akční a pokud ne, zorganizuje to všechno sám. Ve všem nám vyšel vstříc. Vřele doporučuji!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu mít radost, pokud mě ohodnotíte na mém profilu. Zlínsko je moje druhé doma :-) Pro inspiraci posílám fotky z Napajedel ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám budou mé fotky líbit, pak se určitě domluvíme. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud byste si objednala celodenní focení, tak bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovoluji si taky nabídnout své služby. Více info na mých stránkách, nebo osobně. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Doporučit můžu Pavlu Humlovou, už nemá na Moravě ateliér, ale jezdí pořád ještě fotit svatby, na svatbě ji měla kamarádka a byla moc spokojená, budem jí taky mít letos 6. září :) http://www.fotokouzlo.cz/fotogalerie/#! je s ní super domluva a můžete se s ní pobavit o všech vašich nápadech, v jakém stylu chcete svatební fota, kde, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jak jste se rozhodla, ale za mě bych volila Khiria fotography, má nádherné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 4.10.2014 máme volný. Pokud se Vám naše práce líbí. Kontaktujte nás
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?