Menu Forum

Kreativní fotograf na svatbu 4.10.2014. Zlínsko

13. črc 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
bajzulik
Registrovala se 30. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bajzulik
Registrovala se 30. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním fotografa na svatbu 4. 10. jedná se mi o cca. 7 hodin focení - přípravy, obřad, hlavně fotky novomanželů a začátek hostiny. emoticon
Jana
30. čer 2014 ve 12:16  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 6 měsíci)

krásný den, ráda se Vám postarám o Vaší dokumentaci!emoticon
30. čer 2014 ve 20:34  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, budu mít radost, pokud mě ohodnotíte na mém profilu. Zlínsko je moje druhé doma emoticon Pro inspiraci posílám fotky z Napajedel ;)
6. črc 2014 v 16:51  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám budou mé fotky líbit, pak se určitě domluvíme. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud byste si objednala celodenní focení, tak bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
6. črc 2014 ve 22:22  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem". Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
9. črc 2014 v 01:27 • glatz
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Termín mám volný, koukněte se u mě na web. Hezký den
30. čer 2014 ve 12:41  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohu vám nabídnout své služby ... jsem z Kroměříže emoticon Pro více informací mě neváhejte kontaktovat emoticon hezký den Lucka
30. čer 2014 ve 12:44  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

my už máme termín obsazený, ale můžeme Vám doporučit Martinu Crlovou (ZL), manžele Mlýnkovy nebo Marka Hořavu (KM).

Filip a Linda
30. čer 2014 ve 12:47  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
posíláme SZ.

J+P Nejedlí
30. čer 2014 ve 13:20  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simona007
6
Registrovala se 16. září 2013 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
simona007
6
Registrovala se 16. září 2013 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků. Region Přerov.
 Ahoj. Měli jsme Zuzku Bobovníkovou (je z Přerova) a byla dokonalá. Její práce se nám líbí a hosté si ji chválili, že byla taková "nenápadná", nepletla se pod nohy a na všechny se usmívala. Nebyla s ní vůbec žádná starost.
Doporučuji.
30. čer 2014 ve 13:47  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @bajzulik Dobrý den, podívejte se na mou fotogalerii. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Zdeněk Morávek
30. čer 2014 v 15:19  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín máte k dispozici, jsme z Uherského Hradiště a rádi se s Vámi sejdeme osobně a zodpovíme Vám všechny dotazy a přivezeme ukázky fotografií. Prohlédněte si naši galerii na webu nebo přímo tady emoticon Pokud hledáte nás emoticon, budeme se těšit na osobní setkání.

S přáním hezkého dne za CREATIVELOVE fotograf Jan Skrášek
30. čer 2014 v 16:03  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám zatím volný, takže jsem k dispozici emoticon Více info u mne na webu emoticon
30. čer 2014 v 16:14  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím, termín zatím volný. Více info na webu nebo na profilu.
30. čer 2014 ve 22:17  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janka2468
Registrovala se 29. října 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 31. května 2014
    Zoo Lešná, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
janka2468
Registrovala se 29. října 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 31. května 2014
    Zoo Lešná, Region Zlín
 Ahoj, my měli svatbu nedávno, obřad v Lešné a hostinu na Rusavě. Fotografa jsme měli Víťu Němčáka (http://www.vitnemcak.estranky.cz/) a nemůžeme si ho vynachválit. Příznivá cena a super kvalita. Všechno udělá, tak jak si budete přát, můžete si to organizovat sami, pokud jste dost akční a pokud ne, zorganizuje to všechno sám. Ve všem nám vyšel vstříc. Vřele doporučuji!!
1. črc 2014 ve 23:48  •  Svatba byla v květnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovoluji si taky nabídnout své služby. Více info na mých stránkách, nebo osobně. S pozdravem, Ján Senčák
12. črc 2014 ve 21:29  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkathuska
1
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
kkathuska
1
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 1 přítele.
 Doporučit můžu Pavlu Humlovou, už nemá na Moravě ateliér, ale jezdí pořád ještě fotit svatby, na svatbě ji měla kamarádka a byla moc spokojená, budem jí taky mít letos 6. září emoticon http://www.fotokouzlo.cz/fotogalerie/#! je s ní super domluva a můžete se s ní pobavit o všech vašich nápadech, v jakém stylu chcete svatební fota, kde, atd.
12. črc 2014 ve 21:45  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
18
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 586 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
18
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 586 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
 nevím jak jste se rozhodla, ale za mě bych volila Khiria fotography, má nádherné fotky
13. črc 2014 v 07:33  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rs_fotostudio
NAFOTIMESVATBU.CZ
NAFOTIMESVATBU.CZ PRO

5

“Vážené nevěsty, naše fotostudio přijímá objednávky svatbního focení pro rok 2015. Pokus se Vám naše práce líbí, neváhejte nás kontaktovat :) Přejeme Vám krásný den!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
rs_fotostudio
NAFOTIMESVATBU.CZ
NAFOTIMESVATBU.CZ PRO

5

“Vážené nevěsty, naše fotostudio přijímá objednávky svatbního focení pro rok 2015. Pokus se Vám naše práce líbí, neváhejte nás kontaktovat :) Přejeme Vám krásný den!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín 4.10.2014 máme volný. Pokud se Vám naše práce líbí. Kontaktujte nás
13. črc 2014 v 08:51  •  www.nafotimesvatbu.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".