Kreativní fotograf na svatbu 4.10.2014. Zlínsko

13. čvc 201417

Sháním fotografa na svatbu 4. 10. jedná se mi o cca. 7 hodin focení - přípravy, obřad, hlavně fotky novomanželů a začátek hostiny. 🙂
Jana

• Termín mám volný, koukněte se u mě na web. Hezký den

• Dobrý den, mohu vám nabídnout své služby ... jsem z Kroměříže 🙂 Pro více informací mě neváhejte kontaktovat 🙂 hezký den Lucka

• Dobrý den,

my už máme termín obsazený, ale můžeme Vám doporučit Martinu Crlovou (ZL), manžele Mlýnkovy nebo Marka Hořavu (KM).

Filip a Linda

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    posíláme SZ.

J+P Nejedlí

• Ahoj. Měli jsme Zuzku Bobovníkovou (je z Přerova) a byla dokonalá. Její práce se nám líbí a hosté si ji chválili, že byla taková "nenápadná", nepletla se pod nohy a na všechny se usmívala. Nebyla s ní vůbec žádná starost.
    Doporučuji.

• @bajzulik  Dobrý den, podívejte se na mou fotogalerii. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Zdeněk Morávek

• Dobrý den, termín máte k dispozici, jsme z Uherského Hradiště a rádi se s Vámi sejdeme osobně a zodpovíme Vám všechny dotazy a přivezeme ukázky fotografií. Prohlédněte si naši galerii na webu nebo přímo tady 🙂 Pokud hledáte nás 🙂, budeme se těšit na osobní setkání.

S přáním hezkého dne za CREATIVELOVE fotograf Jan Skrášek

• Dobrý den, termín mám zatím volný, takže jsem k dispozici 🙂 Více info u mne na webu 🙂

• krásný den, ráda se Vám postarám o Vaší dokumentaci!🙂

• Zdravím, termín zatím volný. Více info na webu nebo na profilu.

• Ahoj, my měli svatbu nedávno, obřad v Lešné a hostinu na Rusavě. Fotografa jsme měli Víťu Němčáka (http://www.vitnemcak.estranky.cz/) a nemůžeme si ho vynachválit. Příznivá cena a super kvalita. Všechno udělá, tak jak si budete přát, můžete si to organizovat sami, pokud jste dost akční a pokud ne, zorganizuje to všechno sám. Ve všem nám vyšel vstříc. Vřele doporučuji!!

• Dobrý den, budu mít radost, pokud mě ohodnotíte na mém profilu. Zlínsko je moje druhé doma 🙂 Pro inspiraci posílám fotky z Napajedel 😉

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám budou mé fotky líbit, pak se určitě domluvíme. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud byste si objednala celodenní focení, tak bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovoluji si taky nabídnout své služby. Více info na mých stránkách, nebo osobně. S pozdravem, Ján Senčák

• Sponzor fóra
  • Doporučit můžu Pavlu Humlovou, už nemá na Moravě ateliér, ale jezdí pořád ještě fotit svatby, na svatbě ji měla kamarádka a byla moc spokojená, budem jí taky mít letos 6. září 🙂 http://www.fotokouzlo.cz/fotogalerie/#! je s ní super domluva a můžete se s ní pobavit o všech vašich nápadech, v jakém stylu chcete svatební fota, kde, atd.

• nevím jak jste se rozhodla, ale za mě bych volila Khiria fotography, má nádherné fotky

• Dobrý den, termín 4.10.2014 máme volný. Pokud se Vám naše práce líbí. Kontaktujte nás

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    FotoKate
    Ostrava
    Nabízím fotografování Vašeho svatebního dne a jiných událostí. Více informací naleznete na mých webových stránkách 🙂
    Rád zachytím sílu Vašich emocí a uchovám jejich stopy pro Vás, Vaši rodinu a přátele.
    Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.