Kreativní fotograf/ka na svatbu 4.10.2014 v okolí Kolína

Hledám nápaditého fotografa či fotografku na svatbu 4.10.2014 v Kolíně a blízkém okolí. Půjde o cca 8-10 hodin focení, od příprav, přes obřad, až po první část hostiny. Prosím, napište sem nebo do soukromé zprávy webové stránky, kontakt a nejlépe i přibližnou cenu. Jde mi o zachycení atmosféry a ducha svatby, takže cena nebude prioritou a nebudu dle ní vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete do mé prezentace a ceníku na stránkách pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, více informací naleznete na mém webu včetně kompletního ceníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud bych ti někoho mohla opravdu doporučit, tak Markétu Benešovou, Photo Market na fcb...pro mě naprosto top...fotila nám předsvatební i svatební foto. Superlativy by mi prostě nestačily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V poště zasílám bližší informace. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zezu foto koukni na fotoblog :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klára Sobieská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici :) Více info najdete u mne na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na mé stránky, termín mám volný. Krásný den přeji.
Odpovědět
Dobrý den, nevím zda-li má volno, ale vyzkoušej ZEZU, mám velmi kladnou zkušenost, super spolupráce a mám z červnové svatby nádherné fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, napíšu vám SZ :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?