Kostelec nad Černými lesy 9. 8. 2014

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu v Kostelci 9. 8. od 14 hodin. Po focení obřadu (cca 1 hodina) by následoval přejezd do Říčan, kde bude hostina. Fotograf by mě vydržet do cca 18 hodin. Budeme chtít fotky pouze na CD/DVD (předpokládám okolo 100–150 fotek). Předchozí focení na zámku v Kostelci výhodou. Děkuji za nabídky a prosím o napsání orientační ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, váš termín mám prozatím volný, pokud vás má práce zde v albu zaujme, neváhejte mě kontaktovat :) s pozdravem Michaela Z.
Odpovědět
Profilova fotka
@rohroch Dobrý den, zkušenosti z Kostelce n. Č.L. mám, poslala jsem Vám interní zprávu i s odkazem na fotografie. V případě Vašeho zájmu se budu těšit. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@rohroch Dobrý den, to je tedy velká škoda! Kostelec mám ráda, sama jsem se tam vdávala a ráda se tam pracovně vracím. Ale termín mám již zarezervovaný :-( Držím palce a šťastnou ruku při výběru fotografa, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a tak bych Vám mohl být k dispozici. Lokalitu Říčanska směrem přes Mukařov a Kostelec nad Černými lesy znám, mám tam po trase chatu. Dopravné proto v mém případě zdarma. Rád Vás přivítám na svých webových stránkách, kde můžete mimo jiné nelézt i orientační ceník. Přeji krásný den Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
@rohroch Dobrý den, posílám IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme momentálně volný. Budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, cenu vám tu nikdo přímo nenapíše víte jaký lidi v dnešní době jsou. Já ji napíšu! Vaše požadavky odpovídají mému balíčku za 6000kč. Hezký den Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, takže pokud Vás budou bavit fotky, které jsem zatím vyráběl, můžeme se dohadovat. Mějte se fajn. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný . Pokud Vás zaujme moje práce, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Nabídku jsem Vám poslal interní poštou. Přeji hodně štěstí při výběru. Daniel Dančevský .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nevybrali - termín máme volný. Ukázkové fotografie (i z Kostelce) najdete zde v profilu nebo na našich webovkách. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. celodenní balíček- 8500kč (2 fotografové) David+Klaudie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mám čas, cena by byla 4000Kč + doprava. Podívejte se na moje www, jestli se Vám moje fotky líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava: cena za cca 5 hodin 4500kč (2 fotografové) :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?