Kolín 20.2.2016 Svatba

Ahoj, hledám někoho, kdo mi "levně" nafotí hezky svatbu. Děláme ji na rychlo, už kvůli našemu 8mi měsíčnímu synovi - cca 15 osob, Obřad na MěÚ v Kolíně, poté poblíž oběd v restauraci a kolem 16:00 konec :) Moje představa: Pár fotek z příjezdu a před obřadem. Během obřadu. Poté skupinovky( svedci, rodice, cele foto...), spíše potom já a partner se synem .. a potom jen pár okamžiků zachycených při/před obědem - jde mi hlavně o dort a místo, kde budeme. Spousta fotografů má plnou sazbu. Nechci objednávat za plnou taxu, myslím si, že to je max 1,5 práce. Opravdu to bude malé a rychlé... Děkuji za nabídky + ukázky foto Krásný den Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda bych Vám nabídla svoje služby. Více fotografií naleznete na mém webu či FB - zde i reference. Dovoluji si Vám zaslat soukromou zprávu s konkrétní nabídkou pro Vás! S pozdravem Daniela - Foto pro Vás.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný, mrkněte na webu na mé balíčky, který by Vám nejvíce vyhovoval a pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
1,5 hodiny práce? aha :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezka89 Dobrý den, pokud by Vás moje fotografie zaujaly, ráda přijedu. Cenovou nabídku posílám do zpráv, byť podle toho, co požadujete by to bylo určitě na delší focení, ale to už se můžeme domluvit přes interní poštu :-). Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem psal ve zprávě, vše je možné a každý má svou cenu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?