Menu Forum

Kladensko - fotografie a video 11.7.2015

29. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
berunice
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba byla 11. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
berunice
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba byla 11. července 2015
 Dobrý den, ahoj. Sháníme fotografa na 11.7.2015 - Kladensko. Přejeme si "reportážní styl", přirozenost, příjemné barvy...Člověka s kouzelnou krabičkou. Rádi bychom někoho, kdo bude odpovídat na emaily, kdo bude mít pevně daný ceník atd. Představujeme si cca 10 hod focení. Co se videa týče, chceme svatební klip a zároveň maximálně třeba hodinový sestřih. Děkujeme za nabídky.
7. led 2015 ve 22:48  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@berunice Hezký den! emoticon Termín 11. července 2015 máme volný a protože bydlíme u Prahy, máme vás tak jen kousíček. Nabídnout Vám můžeme celodenní fotografování i natáčení, samozřejmostí je také osobní schůzka předem.

Do zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. emoticon
7. led 2015 ve 23:11  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý večer, máte zprávičku v interní poště emoticon
7. led 2015 ve 23:38  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den,
Vas termin zatim mame volny a bydlime hned vedle Kladna, takze misto konani je idealni. Mrknete prosim na nasi webovou stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook (vse je uvedeno na profilu na beremese). Kazdou fotku upravujeme zvlast a vysledna tonalita barev se da "usit primo na miru". Pokud Vas nase prace zaujme, urcite napiste.

Navic mame v tymu i kameramana, ktery pouziva plnoformatove snimace, takze vysledne video vypada "filmove". Budeme se tesit.

S pozdravem
--
Michal Kroupa KKFOTO
8. led 2015 v 06:22  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídl využití mých služeb. Moji tvorbu a ceník najdete u mě na webových stránkách. V případě, že se Vám bude moje práce líbit kontaktujte mě.
S pozdravem
Míra
8. led 2015 v 06:59  •  www.miravodicka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joojaa
Jan Herch - svatební fotograf
Herch Jan - svatební fotograf PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
joojaa
Jan Herch - svatební fotograf
Herch Jan - svatební fotograf PRO

2
 Dobrý den, Váš poptáváný termín mám volný a rád Vám svatbu vyfotím. Cenovou nabídku včetně fotek a referencí najdete na mém webu. Domluva před dnen D je možná osobně v Praze nebo přes internet.
Přeji hezký den
Jsem s pozdravem Honza
8. led 2015 v 07:24  •  www.janherch.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím se nabídnout s volným termínem. Dodávám klientům jak hodně retušované portrétní fotografie, tak přirozenou reportáž, v několika barevných i čb variantách. Máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé)
Pokud by vás s nastávajícím styl oslovil, rád se s vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
8. led 2015 v 09:00  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
začínala jsem jako reportážní fotograf, takže Vaše zadání myslím splním. Pro ilustraci, poslední fotografii posílám z jiné než svatební akce :o) Moc ráda Vám svatbu nafotím, jestli Vám bude moje tvorba líbit.
8. led 2015 v 09:08  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, termín máme voľný a reportážne fotografie tvoria prevážnu časť finálnej kolekcie fotografií emoticon Skúste pozrieť na naše webové stránky alebo FB a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Prajeme krásny deň. Lucia a Marek
8. led 2015 v 09:27  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, na Kladensku jsem již několikrát natáčel nejen na Radnici, ale i v zámecké zahradě, v hotelu Lapark, zahradách Lidice, Areál Botanika. Video ukázky, pevně stanovené a pro všechny stejné ceny
+ odkazy na fotografy, kteří mají stejný "reportážní styl" naleznete v odkazu níže:
8. led 2015 ve 12:11  •  www.filmark.cz/svatebni-video-kameraman  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den, vypadá to, že sháníte právě mne emoticon Ceník i další ukázky naleznete na mém webu.

S pozdravem
René Volfík
10. led 2015 v 10:35  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:20  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
16. led 2015 ve 20:16  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
17. led 2015 v 10:32  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den přeji, troufám si tvrdit, že splňujeme veškeré vaše požadavky emoticon. Proto budeme moc rádi, pokud navštívíte naše webové stránky, na kterých naleznete také ceník.
17. led 2015 v 17:22  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

jsem Vám také k dispozici ;)

Vráťa
17. led 2015 ve 20:10  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Jsem Váš člověk emoticon. Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na mém profilu, případně na mém webu, kde je k dispozici i kompletní ceník. Budu se případně těšit a pěkný den.
Vojtěch Pavelčí
18. led 2015 v 09:28  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, pokud jsem ta, koho hledáte. Ozvěte se. Mohu doporučit i video.emoticon
20. led 2015 v 09:52  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Dobrý den,
ceník našich služeb máme uvedený na profilu, nebo na našich webových stránkách.
Pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi odpovíme na Vaše dotazy.

S pozdravem David a Klaudie
20. led 2015 v 11:09  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 11:33  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
nabízím volný termín a profesionální práci. Spolupracuji i s kameramanem.cz. Přijďte si s námi popovídat na svatební veletrh do hotelu Diplomat. Budeme tam vystavovat.
s pozdravem Petra Jansová fotografka
28. led 2015 v 11:22  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer, uvolnil se mi Váš termín a velmi ráda Vám jej nabídnu - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky a budete-li mít zájem, ozvěte se. Petra emoticon
29. led 2015 v 19:07  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí