Kde sehant gumáky do 1000Kč na svatební focení?

Profilova fotka
Ahoj holčata, mám jeden dotaz - potřebuji sehnat LEVNÉ veselé gumáky na focení, ale vůbec nevím, kde. Všude mají ceny tak okolo 1000 Kč a to já za ně zase dát nechci...Díky moc za všechny příspěvky!
Odpovědět
Profilova fotka
v tescu jsem viděla růžové s kytičkama asi za 400
Odpovědět
@mertinka Pokud chceš levné, zkusila bych Vietnamce, jinak jsem je viděla třeba v Gate, nevím přesně, kolik tam stály, ale tolik určitě ne.
Odpovědět
@mertinka Parádní holínky koupeny u Vietnamců za 250Kč :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mertinka pokud jsi z prahy, tak na letne je obchod s party vecmi, parukami a ted maji holinky vsechny za cca400 kc.
Odpovědět
@mertinka Jak píše mppm, u nás mají taky pěkné u Vietnamců ;-) A stojí max tři stovky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mertinka mrkni na aukro, já jich tam mám vyhlédnutých několik, nějaké mám i ve svém albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za tipy holky! Jste zlatý:-) Zkusím nejprve Vietnamce a pak to ostatní:-) Mějte se krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Vietnamci, Bata
Odpovědět
V ff v tescu do 350 kc a nadherny barvy a vzory!
Odpovědět
Příští týden budou v Tchibu, fialové za 499,- a případně kdo má menší nohu, tak dětské fialové a modré za 399,- (do velikosti 38/39, ale jejich boty se mi zdají menší).
Odpovědět
jojo taky jsem pro tesko, dojíždějí výprodeje a gumáky seženeš úplně za hubičku, viděla jsem i za 250kč...to už je lepčí cena, ne...
Odpovědět
Článek se načítá
gumáky mají u Deichmana
Odpovědět
Profilova fotka
Mimibazar, aukro...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?