Karlštejn 30.7.2021

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa na netradiční svatbu v horkovzdušném balonu nad Karlštejnem. Šlo by přibližně o 4 hodiny focení (17-21 hod, několik párových fotek, obřad, přípitek). Termín je pátek 30.7.2021. Děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Fotit takovou svatbu by pro mě byl top!!! Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a takto netradiční svatbu moc rád nafotím 🙂. Pokud zaujme má práce (vizte webovky), neváhejte se ozvat. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Více informací o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych nabídl své fotografické služby. Termín mám volný. Více informací najdete na mém profilu zde, kde také je odkaz na webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdybych nevěstu zaujal, mám tento termín volný a nápad vypadá opravdu suprově 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?