Kameraman z Hradce Kralove a okoli na 13.9.2014

Profilova fotka
Dobry den, shanim kameramana z okoli Hradce Kralove na svatbu konajici se 13.9. Predem dekuji za tipy a nabidky.
Odpovědět
Zkuste zavolat do HD studia v Hradci Králové - Tomáš a Pavel Nixovi. Jsou velmi zruční.
Odpovědět
Profilova fotka
@ludasek Dobrý den, nejsme z nejbližšího okolí, ale natáčíme po celé republice. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách nalézající se pod tímto textem. Rád zodpovím jakékoliv dotazy. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby jako kameraman a u běžných video - balíčku neplatíte ani dopravu, protože jsem skoro z Hradce. Ceníky najdete na webu. Posílám zprávu do IP.Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Hlavně jsem z Pardubic a mám to k Vám kousek. Info Vám posílám do pošty. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?