Menu Forum

Kameraman na svadbu 06.09.2014, Ústecký kraj

14. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lareina
8
Registrovala se 1. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lareina
8
Registrovala se 1. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojte, neviete prosím poradiť kameramana, ktorý má skusenosť s točením svadieb, najlepšie obradov vonku. svadba bude na starobylom panstve začiatkom septembra, chceme kameramana čo rád točí reakcie a krásnu prírodu a nepreháňa to s točením pohárov vína a pod. ďakujeme krásne za rady ako aj za videá emoticon
14. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@lareina
Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
14. bře 2014 v 11:46  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den,
doporučuji kolegu. Kontakt pouze emailem.
Děkuji
14. bře 2014 ve 13:18  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Doporučuji pana Jiřího Májka... to je top one.... akorát bývá plný na rok a půl dopředu, takže termín chytnout bývá o náhodě.. Já ho chtěla objednat 9 měsíců předem a přišlo mu to vtipné.... má opravdu narváno.. takže už to o něčem svědčí :D
Myslím že má i profil zde na Beremku
14. bře 2014 v 16:30  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí