Menu Forum

Kameraman, fotograf 21.9.2017 Holušice, okres Strakonice

3. lis 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
diamond_wedding
Registrovala se 24. září 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Svatba byla 21. října 2017
fotoportrét
fotoportrét
diamond_wedding
Registrovala se 24. září 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Svatba byla 21. října 2017
 Hledáme fotografa a kameramana na Diamantovou svatbu našich prarodičů (83 let). emoticon Měl by někdo chuť a zájem se ujmout focení či natáčení? Děkujeme!!!
24. zář 2017 ve 20:35  •  Svatba byla v říjnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotovideopardubice
LBvideo
Lukáš Báchor PRO

Foto a video - Region Pardubice
3

“Rezervace na rok 2019 jsou v plném proudu. Neváhejte a napište si o cenovou nabídku na info@lbvideo.cz. Těšíme se na Vás.”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotovideopardubice
LBvideo
Lukáš Báchor PRO

Foto a video - Region Pardubice
3

“Rezervace na rok 2019 jsou v plném proudu. Neváhejte a napište si o cenovou nabídku na info@lbvideo.cz. Těšíme se na Vás.”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, napsal jsem zprávu.
24. zář 2017 ve 20:53  •  www.lbvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdencca1
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová PRO

Foto a video - Region Tábor
2

“Dneska se mi uvolnil velmi žádaný termín 18.8. 2018 kdo má zájem pište :-)”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zdencca1
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová PRO

Foto a video - Region Tábor
2

“Dneska se mi uvolnil velmi žádaný termín 18.8. 2018 kdo má zájem pište :-)”
(Před 8 měsíci)

Píší zprávu emoticon
8. říj 2017 ve 12:50  •  www.fotoprovas-zdenkabartosova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (42 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

Foto a video - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (42 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

Foto a video - Region Praha
4
 Dobrý deň,
budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vašich prarodičov. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 3000 Kč za vami požadované fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile.

Prajem pekný deň.
tomas
2. lis 2017 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, @diamond_wedding

Rádi pro Vás zařídíme vše okolo:

- FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz!
- VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení!
- FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany)

Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu.
Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu.

S přáním krásné svatby,
Váš tým ZachyťTo.cz foto a video emoticon
3. lis 2017 ve 21:03  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí