Kameraman 22.7.2022 Průhonice

Dobrý den, sháníme kameramana na malou svatbu v Průhonicích v pátek 22.7.2022. Prosím někoho z Prahy a okolí. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný, kdyby má nabídka zaujala 😊. Koukněte na webovky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný. Jsem především fotograf, ale i videa natáčím. Pokud budete mít zájem neváhejte mě kontaktovat. Hezký den Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, slečno Pružinská, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?