Je ještě volný fotograf na svatbu dne 15. 8. 2015 v Lipníku nad Bečvou?

Děkuji za reakci.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě. Pošlu Vám do soukromé zprávy ceník. Budu moc ráda, když se ozvete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame volny a do Lipniku radi prijedeme. Muzete mrknout k nam na webovky, fb nebo zde na profil pro vice info;) Prejeme pohodovou nedeli. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vašeho svatebního dne mám volný, a pokud se Vám bude líbit má tvorba velice rád budu Vašim fotografem. Více fotografií na webu či fb. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem, podívejte se na moje svatební fotografie a ozvěte se. Přeji krásný den. Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi uvolnil. Pokud ještě nemáte vybráno, můžete navštívit web i profil.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem a ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, do zprávy Vám zasílám nabídku :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?