Instax filmy - kolik?

Profilova fotka
Zdravím, máme dilema. Máme 60 hostů, budou na místě 2 instaxy. Naše, žádný půjčený. Budou ve foto koutku, tak aby mohli udělat fotku do svatební knihy a k tomu napsali co chtěli a plus máme v plánu napsat, ať si každý vytvoří svoji vzpomínku a vyfoti se pro sebe.. Takže to beru tak, že každý par, manželé, rodina budou mít cca 3 fotky. Jednotlivci tam budou tak max 3 (pokud se někdo nerozejde, to těžko říct). Rodin o 4ks tak 5, spis všechno páry.. Sem tam, instax první fotku nevyjede (vyjede bila) Kolik byste koupili papírů? Myslíte, že 120 bude stačit? Zase doma nechci byt zavalena desítkami kazet filmu, díky
Odpovědět
Já mám teda vyloženě tiskárnu - a papírů beru 110 - 1 balení 🙂 Hostů máme 30 - ale máme menší album, počítám. že se využije tak 50ks
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova Instaxy jsou po 10ti vis, takže prostě nevím. Chlap říká 120, ale co když to bude malo? 😅ale když ty pocitas 50 na 30 lidí tak by to bylo 100 na 60 lidi
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Vím, že jsou p o10 🙂 měla jsem ho taky. No, pro 60 lidí bych vzala víc než 120 no 😄 Ale zas já jsem na fotky zatížená 😄 Navíc u instaxu bych počítala, že se jich dost nepovede
Odpovědět
Profilova fotka
No právě... Ale zase to ber tak, ze ty instaxy už budou nabitý (jak můj tak svědkyně) plus každý doma určitě něco máme... A 60 je i s námi, fotografem, kameramenkou a řídiči (drink and dříve jakoby budeme mít). Těžko říct zda tyhle lidi se budou fotit... Já prostě nevím ale nechci tady mít 40 balíčku k ničemu 😅 my používáme instax tak jednou měsíčně max 3 fotky
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Já teda všeho mám hodně 😄 nemám ráda když něco chybí 😄 Ale těch 100 bych vzala určitě
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že to bude stačit. Někteří lidi se podle mě nebudou chtít jít fotit vůbec, a spousta z nich udělá jen tu fotku do knihy, ale odnášet si jí chtít nebude. A když jo, tak dají 1 do knihy a 1 si odnesou, pochybuju, že by si nesli fotku domů každý z páru (rodiny) + ta fotka do knihy.
Odpovědět
Profilova fotka
Je samozřejmě dobré mít nějakou rezervu. Má zkušenost je, že se spotřebuje cca polovina z počtu hostů. Takže na 100 hostů cca 50 fotek. Někteří se fotit nechtějí a většina se fotí ve skupinkách. Záleží vše také na tom, kolik času je fotokoutku věnováno a zda je nějaký organizátor, který svatebčany do fotokoutku nahání. atd. Používám Instax s displejem, takže se tisknou jen povedené a tím se celkový počet také snižuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@michalsviga my nemáme instaxy s displejem. Každopádně co se týká nahaneni, tak nic takového nebude, řeknou jim to svědčí na začátku a pak ještě po prosím dj aby jim to připomněl a to je vše... Předpokládám ze jsou svepravni lidi a dojde jim, ze my to budeme mít navzdy 😊 když říkáte polovinu tak to 120 by melo stačit az na pudu. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@drabik tak snad když je poprosi novomanželé o fotku a vzpomínku tak je to snad to nejmenší ne? Každý sam se fotit uricte nebude to spis ta 3 byla myšlena tak, ze se nepovede
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova No uvidíš, každopádně píšeš 120 kusů na 60 hostů, to máš pořád rezervu. Na všech svatbách co jsem byla a měli podobnou záležitost (instax, jednorázové foťáčky) toho bylo vždycky výrazně víc, než bylo potřeba, i když kolikrát i chodila nevěsta nebo svědkyně (podle toho, čí to byl nápad) a nabádaly hosty, aby se fotili. Ale uvidíš, třeba to u vás bude jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
@drabik vsak právě proto říkám, ze nechci mít pak doma zásobu na 50 let 😅
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Ahoj, ja kdyz se foti na klasicky analogovy Instax bez displaye, beru na svatby pocet hostu = pocet fotek. Berte to tak, ze se sice vetsinou foti v parech, ale zaroven chcete fotku pro sebe do alba + fotku pro ten par na pamatku (i kdyz to treba puvodne v planu nemate, verte ze ji chtit vetsina lidi bude), takze to tak nejak vychazi 🙂 Kazdopadne fotaky pujcujeme a delame to tak, ze nam muzete max 1/3 zakoupenych vratit, takze je mozny si vzit nejakou rezervu.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?