Hledáme volného fotografa na 22.06.2013, Želiv

Profilova fotka
Hledáme volného (kvalitního) fotografa/fotografku pro celý svatební den 22.06.2013 - Želiv, okres Pelhřimov... V případě zájmu prosíme o nabídku včetně ukázek práce nebo odkazů na ně.
Odpovědět
Profilova fotka
termín mám volný, sice jsem z Prahy, ale s dopravou by neměl být problém. Celodenní fotografování nabízím za 8 000Kč. Na fotografie mrkněte na kartě tady a nebo na stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mám prozatím volný. Fotím po celé ČR. Zde je pár mých ukázek. Více najdete na mém profilu nebo www stránkách ....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych také nabídl své služby. Mé práce naleznete například zde na našem profilu či na našich webových stránkách. V případě objednání na celý den neřešíme dopravu a tu máte od nás po celé ČR zdarma. Ceny se pohybují okolo 10.000,- s tím že konkrétní cenovou nabídku bych s Vámi dořešil poté co bychom se přesně domluvili na Vašich požadavcích. Prosím neváhejte mne kontaktovat ať už telefonicky a nebo e-mailem. Rád se s Vámi i sejdu na nezávazné schůzce, kde bychom vše společně vyřešili. Přeji hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci. Z.Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prozatím mám volno. Potfolio a další info na odkazu níže.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já mám tento termín volný. Mrkněte ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše webovky... ( poslední volná sobota v červnu - zatím :-) .. ) www.zz-production.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 22.6. zatím volno, taky se hlásím :), mějte se hezky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Dopravné ZDARMA, ukázky mé práce na profilu PRO nebo webových stránkách. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Podívejte se na naše strány, kde naleznete veškeré potřebné informace i kompletní ceník, nezapomeňte se podívat i na naše FB stránky, je tam více ukázek. Krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám volný. Když bude zájem, dejte mi vědět. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den vás termín mám zatím volny. Klidně mrkněte na mé stránky a pokud se vám fotky zalíbí :-) můžeme se domluvit budu se na vás těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mam ještě volný. Pokud se Vám mé fotografie líbí, ozvěte se. Budu rád. Hezký večer, Richard
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé stránky. Hezký den. Michala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, takže v případě zájmu jsem k dispozici. Více informací a ukázkových fotografií najdete u mne na webu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?