Menu Forum

Hledáme volného fotografa na 22.06.2013, Želiv

4. dub 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
valasi
3
Registrovala se 18. března 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
valasi
3
Registrovala se 18. března 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele.
 Hledáme volného (kvalitního) fotografa/fotografku pro celý svatební den 22.06.2013 - Želiv, okres Pelhřimov... V případě zájmu prosíme o nabídku včetně ukázek práce nebo odkazů na ně.
18. bře 2013 v 17:03  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
pepadvoracek
Fotograf Pepa Dvořáček
Josef Dvořáček PRO

Foto a video - Region Praha

“Mám stále ještě volné termíny, nebojte se tedy napsat, zašlu Vám ceník a podrobnosti!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pepadvoracek
Fotograf Pepa Dvořáček
Josef Dvořáček PRO

“Mám stále ještě volné termíny, nebojte se tedy napsat, zašlu Vám ceník a podrobnosti!”
(Před 3 lety)

termín mám volný, sice jsem z Prahy, ale s dopravou by neměl být problém. Celodenní fotografování nabízím za 8 000Kč. Na fotografie mrkněte na kartě tady a nebo na stránkách.
18. bře 2013 v 18:14  •  www.svatbaphoto.tumblr.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

25
 Dobrý den. Tento termín mám prozatím volný. Fotím po celé ČR. Zde je pár mých ukázek. Více najdete na mém profilu nebo www stránkách ....
18. bře 2013 v 18:59  •  vlcekjan.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rád bych také nabídl své služby. Mé práce naleznete například zde na našem profilu či na našich webových stránkách. V případě objednání na celý den neřešíme dopravu a tu máte od nás po celé ČR zdarma. Ceny se pohybují okolo 10.000,- s tím že konkrétní cenovou nabídku bych s Vámi dořešil poté co bychom se přesně domluvili na Vašich požadavcích. Prosím neváhejte mne kontaktovat ať už telefonicky a nebo e-mailem. Rád se s Vámi i sejdu na nezávazné schůzce, kde bychom vše společně vyřešili. Přeji hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci. Z.Krejcar
18. bře 2013 v 18:59  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

Foto a video - Region Brno
6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

Dobrý den, prozatím mám volno. Potfolio a další info na odkazu níže.
18. bře 2013 v 19:57  •  www.fmaxstudio.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý večer, i já mám tento termín volný. Mrkněte ke mně na web emoticon
18. bře 2013 v 19:58  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše webovky... ( poslední volná sobota v červnu - zatím emoticon .. )
www.zz-production.com
18. bře 2013 ve 23:18  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, 22.6. zatím volno, taky se hlásím emoticon, mějte se hezky emoticon
18. bře 2013 ve 23:40  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
 Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Dopravné ZDARMA, ukázky mé práce na profilu PRO nebo webových stránkách.

Hezký den emoticon
19. bře 2013 v 11:40  •  www.albrechtova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný. Podívejte se na naše strány, kde naleznete veškeré potřebné informace i kompletní ceník, nezapomeňte se podívat i na naše FB stránky, je tam více ukázek. Krásný den. emoticon
29. bře 2013 v 11:50  •  www.fotodesign.estranky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Tento termín mám volný. Když bude zájem, dejte mi vědět. Pavel
29. bře 2013 ve 14:42  •  www.paveldufek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den vás termín mám zatím volny. Klidně mrkněte na mé stránky a pokud se vám fotky zalíbí emoticon můžeme se domluvit budu se na vás těšit emoticon
29. bře 2013 ve 20:00  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rrichard
BcA. Richard Rameš - fotograf
Richard Rameš PRO

Foto a video - Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
rrichard
BcA. Richard Rameš - fotograf
Richard Rameš PRO

Foto a video - Region Beroun
 Dobrý večer,
tento termín mam ještě volný. Pokud se Vám mé fotografie líbí, ozvěte se. Budu rád. Hezký večer, Richard
3. dub 2013 ve 21:14  •  www.richardrames.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
 Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé stránky. Hezký den. Michala
4. dub 2013 v 09:38  •  mikihome.wix.com/michalahomolova#!  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám volný, takže v případě zájmu jsem k dispozici. Více informací a ukázkových fotografií najdete u mne na webu. emoticon
4. dub 2013 v 11:00  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. dub 2013 v 15:40 • elousek5