Hledáme ve F-M fotografa+kameramana na datum 1.8.2015

Profilova fotka
Ráda bych více informaci na mail darinabilska@seznam.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte ve zprávě. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín Vaší svatby máme zatím ještě volný. Dovolím si Vám zaslat interní zprávičku :) budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobnosti ke svatebním balíčkům. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@darinka2015 Dobrý den, mohu vřele doporučit fotografa Jana Vlčka (vlcekjan.cz), Ryszard Perzynski (visual-studio.cz). My se zabýváme čistě video tvorbou, naše práce a více informací naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba by Vás naše práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám nabídku do emailu. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Spolupracuji i s kameramanem. Pokud se vám moje práce líbí bude mi potěšením zdokumentovat vaši svatbu..S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme Váš termín volný. Fotíme ve dvou, samozřejmostí je předsvatební schůzka a smlouva. Veškeré informace o cenách focení, svatebních balíčcích a jejich obsahu najdete na našem facebooku nebo webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi poskytneme naše služby- jak fotografa, tak kameramana. Váš termín máme zatím volný, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný v případě zájmu neváhejte napsat :) Hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?