Hledáme svatebního fotografa na svatbu v Jižních Čechach 18.7.2015

Dobrý den, Hledáme svatebního fotografa na 18.7, obřad bude na zámku Kratochvíle a hostina v Pisku. Děkuji za nabidky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. V případě zájmu prosím navštivte např. mé webové stránky (odkaz dole u mého příspěvku), kde naleznete i orientační ceník. Mou předností je nenarušování obřadu, práce v tichosti a kreativita; dále pak rychlé dodání fotografií. Těšit se můžete i na několik překvapení, která opravdu BUDOU neotřelá a garantuji, že mnoho svatebních párů dnes takové fotografie nemá ... :-) Samozřejmostí je podepsání smlouvy, a při včasné domluvě a zaplacení zálohy sleva! Dále nabízím i možnost předsvatebního focení, abychom si na sebe zvykli a fotografie jste pak mohli promítat např. při hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin, které jsou čím dál tím více oblíbené.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme ještě volno, můžete tedy mrknout k nám. Posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Bližší informace zasílám do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, i máme ještě volno. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních balíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám Váš termín volný, pokud Vás moje práce osloví - pište ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, fotíme vo dvojici a pokiaľ by Vás zaujalo naše portfólio, ktoré nájdete na webe a FB, neváhajte sa ozvať :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Dobrý den, posílám nabídku do interní zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 18. července 2015 mám zatím volný a mohu Vám tak být plně k dispozici. Rád Vás pozvu na své webové stránky, kde naleznete jak ukázku mé práce, tak i orientační ceník. V případě Vašeho zájmu, budu moc rád, pokud mne budete kontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, v daný termín mám volno a nabízím i výraznou slevu na focení. Portfolio k vidění na stránkách, v případě zájmu ráda zodpovím podrobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto vlastní zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ve zprávě Vám zasílám bližší informace. Budu moc ráda, když se Vám fotky budou líbit a navážeme možnou spolupráci. Mějte se dobře. Fotoface
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím své služby. Mám ráda fotografie s nápadem a dokument. s pozdravem svatební fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Termín mám prozatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?