Menu Forum

Hledáme svatebního fotografa na 4.7.2013 - Praha

15. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
starkova123
1
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
starkova123
1
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Hledám na tento termín svatebního fotografa - Praha
11. kvě 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nabízený termín má již obsazený.”
11. kvě 2013 v 16:51 • paveldufek
fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
jsem z Prahy, proto Vám rád nabídnu své služby v oblasti foto a video. Ukázky naleznete na našich stránkách. Přeji krásný den!
11. kvě 2013 v 17:00  •  www.videostiburek.cz/video  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@starkova123 Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný, tudíž bude li zájem, můžete se podívat na mé svatební portfolio v odkazu hned pod tímto textem. Do Prahy to nemám daleko. S pozdravem a přáním příjemného zbytku víkendu, Honza.
11. kvě 2013 v 17:37  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Dobry den, termin mam take volny, pokud Vas ma tvorba zaujme, rada budu Vasim svatebnim fotografem emoticon
11. kvě 2013 v 19:57  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den váš termín mám zatím ještě volný. V případě že vás zaujmou mé fotografie budu rád když se budu moci oběvit na vaší svatbě emoticon
12. kvě 2013 v 11:28  •  www.beautifulwedding.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@starkova123 Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný. Budu ráda, když se podíváte na mou webovou stránku. Jsem přímo z Prahy, s dopravou nemám žádný problém. V případě zájmu se budu těšit. Petra emoticon
12. kvě 2013 v 19:00  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Také mám Váš termín volný emoticon
12. kvě 2013 v 19:46  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
 Dobrý den, také mám termín volný emoticon
12. kvě 2013 ve 20:22  •  www.albrechtova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
13. kvě 2013 v 11:29  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, Vas termin mam zatim volny. Kouknete ke mne na profil. V pripade zajmu rada zaslu cenik emailem emoticon
14. kvě 2013 v 10:20  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

(Před 1 rokem)

Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
14. kvě 2013 v 11:53  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@starkova123 Dobrý den, mohu Vám zajistit profi fotografa, koukněte na naše stránky a tam na kolonku spolupracuji, jinak já dělám videa, také koukněte na ukázky...
14. kvě 2013 ve 12:05  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luksiss
Registrovala se 3. října 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Havlíčkův Brod.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luksiss
Registrovala se 3. října 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Havlíčkův Brod.
  • Neví, kdy bude svatba
 Fotografka - Petra Křivohlavá https://www.facebook.com/FotoPetraKrivohlava?ref=hl
Svatební fotografie, portrétní foto, těhulky, děti, rodinné oslavy, společenské i reportážní foto.
Havlíčkův Brod, Jihlava, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora...
14. kvě 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

(Před 2 týdny)

@luksiss To mě přijde jako legrace, toto nabízet.
14. kvě 2013 ve 13:59  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
 Dobrý den, nabízím taktéž své fotoslužby. Podívejte se na můj profil a web, díky za Váš čas. Michala
15. kvě 2013 v 16:16  •  mikihome.wix.com/michalahomolova#!  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Hezký den, termín mám také ještě volný emoticon
15. kvě 2013 ve 20:36  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí