Hledáme svatebního fotografa na 4.7.2013 - Praha

Hledám na tento termín svatebního fotografa - Praha
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy, proto Vám rád nabídnu své služby v oblasti foto a video. Ukázky naleznete na našich stránkách. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný, tudíž bude li zájem, můžete se podívat na mé svatební portfolio v odkazu hned pod tímto textem. Do Prahy to nemám daleko. S pozdravem a přáním příjemného zbytku víkendu, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam take volny, pokud Vas ma tvorba zaujme, rada budu Vasim svatebnim fotografem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den váš termín mám zatím ještě volný. V případě že vás zaujmou mé fotografie budu rád když se budu moci oběvit na vaší svatbě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný. Budu ráda, když se podíváte na mou webovou stránku. Jsem přímo z Prahy, s dopravou nemám žádný problém. V případě zájmu se budu těšit. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám Váš termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam zatim volny. Kouknete ke mne na profil. V pripade zajmu rada zaslu cenik emailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 Dobrý den, mohu Vám zajistit profi fotografa, koukněte na naše stránky a tam na kolonku spolupracuji, jinak já dělám videa, také koukněte na ukázky...
Odpovědět
Článek se načítá
Fotografka - Petra Křivohlavá https://www.facebook.com/FotoPetraKri... Svatební fotografie, portrétní foto, těhulky, děti, rodinné oslavy, společenské i reportážní foto. Havlíčkův Brod, Jihlava, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora...
Odpovědět
Profilova fotka
@luksiss To mě přijde jako legrace, toto nabízet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím taktéž své fotoslužby. Podívejte se na můj profil a web, díky za Váš čas. Michala
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám také ještě volný :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?