Hledáme svatebního fotografa na 11.7.2015

Dobrý den, hledáme fotografa na 11.7.2015. Svatba se bude konat na Jižní Moravě. Cena ideálně kolem 10 000 kč. Prosím o info ohledně volných termínů. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám zatím volný. Cena je v pohodě. Koukněte se ke mě na web, pokud se bude líbit můžeme se domluvit. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se vám mé práce budou líbit, jsem k dispozici. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
S Michalem Krusberským jsme byli moc spokojeni. Doporučuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame prozatim volny. Nahlednete na ukazku nasi prace na fb a web. S pozdravem Daniel Venter
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zatím volno a požadované parametry sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý sváteční den, termín mám volný, jsem z Jižní Moravy a cenově se vejdu..mrkněte na web, nebo více aktualizovaný profil zde na beremese.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den rád vás pozvu na ukázku mé práce sem na profil nebo spíše web, kde najdete více fotografií plus ceník. A do ceny bych we vlezl i s cestou :) hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se podíváte i na mé svatební portfolio. S pozdravem Matouš Bárta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme v současnosti volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme vždy ve dvou fotografech a pokud budete mít zájem, tak jsme schopni nabídnout i služby vizážistky. Pro bližší informace o nás navštivte prosím náš web. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký zbytek svátečních dnů a do Nového roku jen to nejlepší. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby ;) Vráťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, jsem z Brna a ještě nejsem v úplném stropu Vámi představované ceny. Mrkněte se sem na profil..., na web.. A pokud Vás zaujmu, budu moc rád, když mě zkontaktujete :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín máme volný:-) Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nedělní večer. Na Jižní Moravu se vždycky rádi podíváme :-) termín mám volný, ukázky prací i ceník je na mých webových stránkách. Cena za dopravu k jednání :-) Mějte se krásně. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín:) Koukněte i ke mě na web, kde najdete více informací. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Dobrý den, já si dovolím doporučit z jihu fotografa Tomáš Frolec. Pěkný zbytek dne. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu rád nabídku své služby. Mé fotky v profilu. Mějte se...Martin
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, taktéž jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?