Hledáme svatebního fotografa 9.6.2022

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa, nejlépe z okolí Šumperk. Máme naplánovanou svatbu pouze se svědky a oddávající na 9.6.2022. Svatba bude kratšího typu, jedná se pouze o výstup na místo "činu" a o obřad. Svatbu plánujeme v horách, nejspíš na Břidličné hoře, tudíž je nutno, aby byl fotograf ochoten s námi vystoupat nějakou tu nadmořskou výšku. Předem moc děkuji za konkrétní nabídky a přeji hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@suziesuzie Dobrý den, jsem z Králík (cca 25km od Šumperka). Tento termín mám volný a mohu nabídnout své služby. Rád se s Vámi podívám do hor, kde rád fotím. Více o mé tvorbě najdete u mě na webu. Pokud Vás má práce zaujme, napište mi a můžeme se domluvit blíže na Vaší představě a udělat dle toho nabídku 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, vaše datum svatby mám volné a scénář se mi moc líbí. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. 🤗 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda s vámi "vyšplhám" i na horu 😉 V případě, že se vám má tvorba bude líbit, neváhejte mi napsat/zavolat a ráda s vámi domluvím detaily. Krásný den! Michaela 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, aby jste měli krásné fotografie , tak výšlap do hor je samozdřejmostí S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?