Hledáme svatebního fotografa, 10.8.2019 v Praze

Ahoj, sháníme svatebního fotografa na 10. srpna příštího roku. Brát se budeme v Praze (přesné místo upřesním do PM). Sám jsem fotograf, ale nikoli svateb - proto uvítám spolupráci někoho, kdo má s touto oblastí zkušenosti. Prosil bych buďto do komentářů, nebo do PM ukázky Vašich fotografií ze svateb. Děkuji moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám zatím volný a zaujme-li má nabídka (viz web), rád své služby nabídnu ;-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
děkuji za rychlé reakce jak do komentářů tak do zpráv! dám ještě prostor i pro další nabídky a poté každému napíšu, zdali bychom měli zájem, nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@tigert Ahoj, tvůj termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio nalezneš hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek den S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýden, jsem přímo z Prahy, mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, kdyztak se taky pridavam s volnym terminem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ahoj! Také hlásíme volno a fotit kolegu-fotografa by pro nás byla čest. :-) Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své profesionální služby. Též možnost domluvení profesionální vizážistky, fotokoutku a nebo kameramana. Více informací naleznete na mých webových stránkách. Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný a ráda svatbu vyfotím, více porftolia na webových stránkách. Krásný den, Lenka
Odpovědět
UZAVÍRÁM děkuji všem za nabídky, už jsme si díky beremese vybrali :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tigert Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás váš termín máme ešte voľný počas celého januára ponúkame aj novoročné zľavy na svadobné balíčky poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit fotografovu svatbu .) Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem poslal i předběžnou nabídku s odkazem na portfolio do zpráv. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsal jsem Vám soukromou zprávu se všemi informacemi. S pozdravem David Lidmila
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?