Hledáme šikovného a levného fotografa Jižní Čechy 6.8. 2016

Ahoj, hledáme šikovného a levného fotografa na naší svatbu v Benešově nad Černou 6.8.2016. Rozmezí cca 11:00 - 19:00 hodin, čas se ještě upřesní. Cena by měla být kolem kolem 5.000 kč. Předem děkujeme za tipy, doporučení a nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráb bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách, kde najdete i aktuální ceník. Jsem z Č. Budějovic, S Vašimi dotazy mě neváhejte kontaktovat přeji pěkný den Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Bude mi ctí zvěčnit Váš jedinečný den. Moje portfolio je Vám k dispozici na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávičku. Velmi zajímavá lokalita. ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volno :-) Více na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@medi1 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?