Hledáme fotografa z Vysočiny k datu 4.7.2020

Dobrý den, hledáme na naši svatbu moderního fotografa z Vysočiny do 15000. Jedná se o lesní svatbu u rybníka. 😊 Budeme rádi za všechny nabídky. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám svatbu nafotím. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pokud Vás moje fotografie zaujmou budu rád když se ozvete. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, do cenové relace se v pohodě vejdu i s cestou z Prahy, termín volný mám a ráda dojedu. Budu ráda, když mrknete i ke mně. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu vám být k dispozici :-) portfolio i ceník naleznete na mých stránkách. Zdraví Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsme sice z Prahy, ale na Vysočině pravidelně fotíme svatby. Do Vašeho rozpočtu se vejdeme. Budeme proto moc rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Prahy, ale na Vysočině mám chalupu. Moc rádi a často tam rodinou jezdíme. Vaší svatbu rád nafotím. Do rozpočtu se vejdu. Více na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@vencom00 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Moc rád fotografuji venku a na nevšedních místech. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?