Menu Forum

Hledáme fotografa z Teplic na svatbu 27.4.2013

6. bře 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
moncicakn
7
Registrovala se 21. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Duchcov, Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
moncicakn
7
Registrovala se 21. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Duchcov, Region Teplice.
 Hledáme fotografa(ku) z Teplic a okolí. Svatba bude 27.4.2013. Děkuji za tipy ... emoticon
5. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, neváhejte se podívat do mého profilu a na můj web. Teplice pro mě nejsou daleko.27.4.2013, mám volný termín. Nabízím také slevu při včasné rezervaci. Neváhejte se na cokoliv zeptat.
6. pro 2012 v 15:07  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, mrkněte na můj profil věřím že fotografie zaujmou. S pozdravem a přáním krásného dne
IM emoticon
6. pro 2012 v 15:19  •  www.say-chees.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jardadohnal
Foto-Dohnal
Jaroslav Dohnal PRO

Foto a video - Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
jardadohnal
Foto-Dohnal
Jaroslav Dohnal PRO

Foto a video - Region Náchod
 Dobrý den, musí být přímo z Teplic? Kdyby ne, rád si udělám výlet emoticon
17. pro 2012 v 19:40  •  www.foto-dohnal.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, nejsem sice z Teplic, ale fotim po cele CR. 27.4 mam volny termin, mrknete na muj profil emoticon
28. pro 2012 v 16:10  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

Dobrý den, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. emoticon Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se pěkně, Petra
15. led 2013 ve 21:32  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
homolkafoto
Alan Homolka fotografie
Alan Homolka PRO

4

“Velikonoční akce! Zakupte si u mně do konce března voucher s 30% slevou na portrétní fotografování (nyní tedy 1750,-) a využijte ho vy nebo obdarovaný kdykoli v dubnu! Těším se na Vás!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
homolkafoto
Alan Homolka fotografie
Alan Homolka PRO

4

“Velikonoční akce! Zakupte si u mně do konce března voucher s 30% slevou na portrétní fotografování (nyní tedy 1750,-) a využijte ho vy nebo obdarovaný kdykoli v dubnu! Těším se na Vás!”
(Před 3 lety)

I já Vám nabídku mé služby. Projděte si v klidu můj profil a neváhejte mě kontaktovat emoticon Hezký večer emoticon
16. led 2013 v 00:26  •  www.alanhomolka.wz.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kecka28
176
Registrovala se 3. října 2012 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 116 přátel. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
kecka28
176
Registrovala se 3. října 2012 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 116 přátel. Region Teplice.
 @moncicakn Ahojky, pokud máš facebook, najdi si stránku fotohrafky "Monika Hlinka FEEL THE PHOTO", nám bude fotit taky a je přímo z Teplic emoticon
16. led 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotimesvatby
Fotíme-svatby.cz
Ing. Renata Prokopová PRO

Foto a video - Region Most
4

“Hlasování o nejkrásnější manželský pár bylo spuštěno: http://www.fotime-svatby.cz/souteze.php?id=1d65bd1e-5b0d-11e2-898a-d11f2765887b Hlasujte pro vašeho vítěze, staňte se fanouškem našich FB stránek a zařaďte se tak do slosování o hodnotné ceny!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotimesvatby
Fotíme-svatby.cz
Ing. Renata Prokopová PRO

Foto a video - Region Most
4

“Hlasování o nejkrásnější manželský pár bylo spuštěno: http://www.fotime-svatby.cz/souteze.php?id=1d65bd1e-5b0d-11e2-898a-d11f2765887b Hlasujte pro vašeho vítěze, staňte se fanouškem našich FB stránek a zařaďte se tak do slosování o hodnotné ceny!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, my jsme z Mostu a Teplice jsou blízko. Fotografujeme 2 fotografové současně. Nahlédněte do našeho profilu. Přejeme šťastnou ruku při výběru, krásné a nekomplikované svatební přípravy a hlavně: tu nejkrásnější svatbu, jakou jste si vysnili. I kdybyste nevyužili našich služeb, potřebujete-li třeba jen poradit, napište. Jsme tu pro vás emoticon Renata
16. led 2013 ve 13:24  •  www.reni.cz a www.fotime-svatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavel_cahajla (34 r.)
Pavel Cahajla
Pavel Cahajla PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
14

“Časově omezená akce na svatební fotografování 2013. Na všechny rezervace do 31.1.2013, předsvatební fotografování zdarma! Předsvatební fotografování zahrnuje: - cca 2 hod. fotografování - 20 ks graficky upravených fotografií na CD, včetně retušování - výběr z cca 100-150 fotografií (standardní cena 1.500 Kč). Termín a výběr místa focení dle dohody.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pavel_cahajla (34 r.)
Pavel Cahajla
Pavel Cahajla PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
14

“Časově omezená akce na svatební fotografování 2013. Na všechny rezervace do 31.1.2013, předsvatební fotografování zdarma! Předsvatební fotografování zahrnuje: - cca 2 hod. fotografování - 20 ks graficky upravených fotografií na CD, včetně retušování - výběr z cca 100-150 fotografií (standardní cena 1.500 Kč). Termín a výběr místa focení dle dohody.”
(Před 3 lety)

Dobrý den,
jsem z České Lípy, což není tak daleko emoticon a Váš termín mám zatím ještě volný. Mé portfólio a ceny můžete shlédnout na webových stránkách.
V případě že se Vám má práce bude líbit, bude mi potěšením být Vám k službám emoticon
21. led 2013 ve 22:57  •  www.pavelcahajla.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej své kontakty”
fotoportrét
fotoportrét
re_reserved
8
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků. Má 14 přátel. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
re_reserved
8
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků. Má 14 přátel. Region Teplice.
 @kecka28 Monika Hlinka je úžasná.Fotili jsme se u ní s malým a nyní se chystáme znovu.Svatební fotky budou určitě také krásné emoticon
9. únor 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natykata
16
Registrovala se 21. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků. Má 50 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
natykata
16
Registrovala se 21. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 20 příspěvků. Má 50 přátel.
 nu,fotografu je kupa,ale vsichni foti stejne :’( take hledam,ale nekoho originalniho emoticon
9. únor 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
re_reserved
8
fotoportrét
fotoportrét
re_reserved
8
 Monika fotí dle mě originálně.My budeme mít mladou holčinu,co začíná ale fotí nádherně.Shlédla jsme její fotky a jsou úžasný emoticon moc se těším na spolupráci s ní
10. únor 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. únor 2013 v 01:42 • vzpominkycom
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej stejný příspěvek vícekrát.”
12. únor 2013 v 01:43 • vzpominkycom
fotoportrét
fotoportrét
robertzauer
Robert Zauer - svatební fotograf
Robert Zauer PRO

Foto a video - Region Teplice
1
fotoportrét
fotoportrét
robertzauer
Robert Zauer - svatební fotograf
Robert Zauer PRO

Foto a video - Region Teplice
1
 Dobrý den! Za teplické fotografy jsem tu já. Mám tu i profil, takže si můžete prohlédnout mou práci...
25. únor 2013 ve 20:43  •  www.robertzauer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@natykata emoticon Hezky řečeno.
25. únor 2013 ve 23:50  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
 Dobrý den. Rád bych nabídl své služby. Fotím po celé ČR i v zahraničí.
26. únor 2013 v 07:26  •  vlcekjan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kwposek
Registrovala se 6. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kwposek
Registrovala se 6. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
  • Neví, kdy bude svatba
 @moncicakn Dobrý den, pokud ještě sháníte dobrého fotografa doporučila bych Vám fotoateliér Světla Válová v Oseku, paní Světla je skvělá a má romantický pohled na svět (navíc je možné sjednání líčení nevěsty i dalších účastníků svatby). emoticon
6. bře 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
18. bře 2013 ve 14:20 • veronikaarodolph