Hledáme fotografa z okolí Opavy na 9.6.2018

Najde se šikovný fotograf, který by nám 9.6.2018 nafotil svatební obřad a následné fotky s nevěstou a ženichem? Jedná se malou svatbu pouze s rodiči a svědky. Svatba se bude konat v obci Úvalno u Opavy. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste na Facebooku: Marta Hlavicová Fotograf . Slečna má dokonalé fotky, je s ní super komunikace a domluva. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jokltomas Dobrý den, Váš termín se mi z důvodu rizikového těhotenství klientky uvolnil a je tudíž k dispozici. Bylo by mi ctí zachytit OKmžiky Vašeho svatebního dne. Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku a bližší informace, dovoluji si Vás kontaktovat ještě do soukrové zprávy zde na portále. S přátelským pozdravem svatební fotograf Rosťa Mžik
Odpovědět
Profilova fotka
@jokltomas Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací a malé, intimní svatby pouze se svědky jsou moje specialita.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?