Hledáme fotografa v okresu Havlíčkův Brod na 24.7.2015.

Hledáme fotografa v okresu Havlíčkův Brod na 24.7.2015, chtěli bychom nafotit celý svatební den za rozumnou cenu. Prosím ve Vaší nabídce uveďte i cenu. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu a pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den,
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne, Váš termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám soukromou zprávu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme Váš termín zatím volný. Pokud by Vás naše práce zaujala - více najdete na našem facebooku (kde najdete i cenové nabídky), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Dobrý den píšu vám zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, Bude mi ctí Vás poznat a vytvořit jedinečné fotografie z Vaší svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme Vám SZ.
Odpovědět
Dobrý den, svatbu nám fotila známá, co dělá opravdu krásné fotky...Celý den jsme měli za 5 000 Kč. V případě zájmu pošlu kontakt i fotky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?