Hledáme fotografa. Slovácko 4.6.nebo 11.6.2016

Předem děkuju za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @elaniee, jsem k dispozici. Info na webových stránkách a nebo napište. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud byste se rozhodli pro termín 4. 6., jsem k dispozici. Více z mé práce najdete na našem webu a facebooku. Ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 4.6. mám volno, 11.6. už ne. Posílám pár fotek na ukázku, jinak ceník a info naleznete na mém webu. Dopravné je zdarma do 40 km, potom to počítám podle ceny Českých drah.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 4.6 můžeme :) Mrkněte k nám na web, kde naleznete všechny informace o nás, včetně ukázek tvorby a ceníku. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád bych Vám také nabídnul své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@elaniee Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 4.6.2016 termín je už obsazený, ale 11.6.2016 je ještě stále volný. Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?