Hledáme fotografa - okolí Luhačovic / 22.5.2021 /

2. srp 2020180

Dobrý den,
hledáme svatebního fotografa z okolí Luhačovic (případně Zlína), který má volný termín 22.5.2021. Prosím i o ukázku fotografií a cenovou nabídku.
Předem moc děkuju a přeju krásný den! 😊

• Dobrý den 🙂
    pokud Vás osloví moje ukázka i cenová nabídka na webových stránkách, ráda přijedu nafotit Váš svatební den.

S pozdravem,
    Marcela

• Dobrý den, můžete mrknout k nám na stránky, třeba ....🙂 hlavně, ať vám všechno klapne!

• Dobry den, muzete kouknout i na moji praci. Vse potrebne lze nalezt na webu😉
    Hezky den

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu.
    Hezký den Markéta

• Super. Píši zprávu 🙂 🙂 🙂

• Ahoj, písal som správu 🙂

• Dobrý den, termín mám volný, ceny myslím rozumné a k dispozici mám i fotobudku s přímým tiskem fotografií. Pokud se Vám moje fotky budou líbit, rád se s Vámi domluvím a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.

• @pehanule92
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    fotograf Martin Máslo

• Ráda dojedu, mám to kousek 🙂 . Do zprávy posílám ceník.

• @pehanule92  Dobrý den, Váš termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více informací a ceny zasílám do zprávy. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Hezký den, také mám volno. Na svých stránkách mám všechny podstatné informace 🙂

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• @pehanule92
    Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

• Napišme si! 🙂

• Sponzor fóra
  • Moc děkujeme za nabídky, všechny si je projdeme a případně Vás oslovíme. Krásný den! 😊

• Dobrý den,

velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete 🙂

Pěkný den,
    Katka Skupieňová

• Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem rodinný a svatební fotograf, zajímám se o veškeré dění okolo svateb již několik let. Fotím páry, newborn, boudoir, lifestyle a porody.
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Svatební, rodinná a newborn fotografka
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů