Hledáme fotografa, okolí F-M 19.9.2015

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa, který by měl ještě volný termín, na kompletní nafocení svatby, dne 19.9.2015 vše v okolí Frýdku-Místku. K nabídce prosím připojte orientační cenu, pokud ji nemáta uvedenou na Vašich stránkách. Děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_sk Krásné nedělní odpoledne. Mohu doporučit z Rožnova pod Radhoštěm fotografa RYSZARD PERZYNSKI (visual-studio.cz) nebo z Dolního Benešova fotografa Jana Vlčka (vlcekjan.cz). Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra_sk dobrý den, mám volno a do zprávy vám zasílám cenovou nabídku, hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_sk Hezký den, ráda přijedu vaši svatbu nafotit. Ceník a ostatní fotografie mám zde na profilu na beremese.
Odpovědět
My jsme byli nadmíru spokojeni s Michalem Krusberským!! Super přístup i cena.. A fotky naprosto předčily naše očekávání ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_sk Dobrý den Petro, zkuste se podívat i na jiné diskuse, kde naleznete další fotografy, kteří se nabízeli a zřejmě mají i volný termín http://www.beremese.cz/forum/fotograf... a http://www.beremese.cz/forum/fotograf.... Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný, Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Pokud se prozatím podíváte na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich ceníky, ukázky ze svatebního fotografování a podrobný popis svatebních balíčků. Přeji hezkou neděli Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Naší práci nejdete na webvé prezentaci. Budeme se těšit na Vaše otázky a na případnou spolupráci. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín, pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné, rád si udělám výlet. Ceník můžete vidět na mých stránkách. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Budu rád, když se podíváte na mé stránky a v případě zájmu mne kontaktujete. Pro objednávky do konce Března 2015 platí akční cena. Přeji krásný den. Majer Jiří
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?